«
indir (1)

Cihazlar pazarındaki varlığını genişletmek amacı ile, Güney Kore merkezli LG , geçtiğimiz günlerde yeni bir gerçek kablosuz kulaklığı piyasaya çıkardı – HBS-TFN7 model numaralı LG TONE Free. Bu yeni piyasaya çıkan ürünün fiyatı 1.572,16 Türk Lirası yani yaklaşık 190 $.

Kulaklıkların öne çıkan özelliği, ortam gürültüsünü ayarlayan ve böylece kullanıcıların herhangi bir rahatsızlık olmadan daha iyi ses çıkışı elde etmesine olanak tanıyan Aktif Gürültü Önleme  teknolojisi ile birlikte gelmesidir.

LG TONE Ücretsiz FN7

Patentli döndürülebilir Vortex Ribs tasarımına sahip ayarlanabilir kulak jelleri ile birlikte gelir, dış gürültü sızıntısını en aza indirmek için daha sıkı bir kulak içi yalıtım sağlar. Şirket bunun dışında kulaklıkların İngiliz şirketi Meridian Audio tarafından ayarlandığını onayladı

Şirket, Meridian’ın EQ ses ayarlarını daha iyi çıkış için dört özelleştirilebilir ön ayar ile sunuyor – Temiz ve dengeli ses için Doğal; Daha üç boyutlu bir performans için sürükleyici; Ekstra güç ve derinlik için Bas Kuvvetlendirme; ve vokallerin daha net olması için Treble Boost.

LG TONE Ücretsiz FN7

Pil ömrüne gelince, LG TONE Free HBS-TFN7 390mAh pil ile çalışır ve hızlı şarj ile sadece beş dakikalık şarjla bir saatlik oynatma imkanına sahiptir ve böyle bir özellik fırsatı size sunar. Şarj kutusu, 21 saatlik ek kullanım imkanı sağlar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *