«
oneplus-9-pro-nun-50-w-kablosuz-sarji-destekleyecegi-ortaya-cikti-1615646089

Dikkat okuyucuların! OnePlus Warp Charge 50W Kablosuz Şarj Cihazı şimdi Giztop’ta 79 $ ‘a satılıyor.

NEREDEN ALINIR
OnePlus Warp Charge 50W Kablosuz Şarj Cihazı 79 $ ‘a @Giztop
OnePlus Warp 50, 50W hızlı şarjlı bir kablosuz şarj cihazıdır. Bu cihaz, OnePlus 9 Pro’nuzu yalnızca 43 dakikada% 1’den% 100’e kadar tamamen şarj eder ve EPP 15W / BPP 5W kablosuz Qi şarjını destekler. Estetik açıdan hoş bir tasarıma ve muhteşem beyaz gövdeye sahip bu şık kablosuz şarj cihazı, çift bobinli şarj sistemi sayesinde hem yatay hem de dikey şarj konumlarını destekler. Bununla birlikte, bu şarj cihazının en önemli özelliği, gücün 15W’ın altına düştüğü ve yayılan gürültüyü 23dB’nin altında tutmak için fan hızının azaltıldığı sessiz modudur. Bu modda, gösterge ışığının parlaklığı da önemli ölçüde azaltılır.

OnePlus Warp 50W Kablosuz Şarj Cihazı Giztop'ta 79 Dolara Satışta

Akıllı kablosuz şarj cihazı, kullanıcının alışkanlıklarından öğrenir ve normalde kullanılmadığı saatlerde otomatik olarak sessiz moda geçmeye adapte olur ve otomatik işleve bağımlı olmak istemeyenler için şarj cihazı ayrıca bir zamanlayıcı ayarı ile birlikte gelir. kapatmak için bir zamanlayıcı ayarlayabilir.

OnePlus Warp 50 Kablosuz Şarj Cihazı şimdi Giztop’ta yalnızca 79 $ ‘a satılıyor . Öyleyse, stok bitene kadar kablosuz şarj cihazınızı alın.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *