«
ONEPLUS

OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei geçen yıl Çin merkezli şirketten ayrılmıştı. Ayrıldığı günden beri Carl Pei’nin yeni bir şirket kuracağı aktarılıyordu ancak resmi olarak birkaç ay önce yatırımcıların karşısına çıktı. Yeni gelen haberlere göre Pei ‘Nothing’ adlı bir şirket ile karşımıza çıkıyor. Nothing Londra merkezli bir tüketici teknolojisi şirketi olarak konumlandırılıyor. Carl Pei liderliğinde Nothing adı verilen şirketin ilk ürünleriyle bu yıl karşılaşacağız.

.

OnePlus’ın Kurucu Ortağından Yeni Şirket Hamlesi Geldi!

.

OnePlus’ın Kurucusundan Nothing Şirketi: Teknoloji Odaklı Ürünler Olacak

.

Nothing için bir basın bülteni paylaşıldı ve şirket hakkında ilk bilgiler öğrenildi. Burada Nothing CEO’su Pei’nin şirket misyonu da yer alıyor. Yeni şirketin misyonları arasında sorunsuz bir dijital gelecek yaratmak ve insanlar ile teknoloji arasında bir köprü kurmak yer alıyor. Şirkete göre en iyi teknoloji ‘doğal ve sezgisel’ olan, The Verge’de yer alan haberde şirketin şimdilik ne üzerine ürünler tasarlayacağının ya da tanıtacağının bilinmediği yazıyor.

.

OnePlus’ın Kurucu Ortağından Yeni Şirket Hamlesi Geldi!

.

Nothing’in genel anlamda bir Apple gibi bir ekosistem yaratmasının beklenmediği söyleniyor. Yani şirket, tek bir ürün üzerinden de ilerlemeyi tercih edebilir. Nothing genel anlamda minimal ve sade tasarımlı ürünlere yönelecek gibi duruyor ve ekibin şu sıralar kurulduğu söyleniyor. Nothing’in Twitter hesabı üzerinden bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

.

.

Şirket hakkında şu anda logosu ve yukarıda saydığımız misyonları dışında pek bir detay henüz bilinmiyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *