«
indir (13)

Sony , Pulse 3D Kablosuz Kulaklık, PS5 Media Remote, DualSense şarj istasyonu ve HD Kamera gibi bir dizi yeni aksesuarla birlikte geçen yıl PlayStation 5 konsolunu duyurdu . Ancak Sony, yeni bir VR sistemi duyurmadı. Bugün teknoloji devi, yeni nesil PlayStation VR sisteminin ayrıntılarını ve ne zaman bekleyeceğini açıkladı.

In blog post , Sony, yeni nesil VR sistemi PlayStation 5. önceki nesle göre daha da sürükleyici bir deneyim sağlamak olacak yeni sisteme geliyor olacağını ortaya koydu.

Yeni PS VR, gelişmiş çözünürlüğe, görüş alanına, izlemeye ve girişe sahip olacak. Ayrıca PlayStation 5’e tek bir kabloyla bağlanacak. İkinci ifade, mevcut PS VR sistemini kurmanın müthiş bir görev olduğu düşünüldüğünde, duyurunun daha heyecan verici kısmı.

Yeni nesil PS VR sisteminin alacağı bir diğer yükseltme, DualSense kablosuz denetleyicinin bazı temel özelliklerine sahip olacak yeni bir denetleyicidir. Tahminimiz, denetleyicinin PS5 denetleyicisine benzer sürükleyici dokunsal geri bildirime ve uyarlanabilir tetikleyicilere sahip olacağı yönünde.

Sony, yeni PlayStation VR sisteminin geleceğini duyurdu, ancak bu yıl piyasaya sürülmeyecek

Sony, yeni sistem için geliştirme çalışmalarının devam ettiğini ve bu yıl lansmanının yapılmayacağını söyledi. Üzgünüm millet, bunun için heyecanlandığınızı biliyoruz ancak konsolun kendisi için yeterli stok bulunmadığına göre, Sony bu yıl piyasaya sürmeye hazır olsa bile VR sisteminin hazır bulunmayacağı ihtimali var.

Bununla birlikte, PlayStation 5 sahipleri hala mevcut PS VR sisteminden yararlanabilir. Yeni konsol, bazı PS VR oyunlarıyla geriye dönük olarak uyumludur ve After The Fall, Sniper Elite VR ve Humanity gibi bir dizi yeni PS VR oyunu geliyor, böylece ne oynayacağınızı biliyorsunuz. PS VR kamerasını PS5 ile kullanmak için yeni bir kamera adaptörü almanız gerektiğini (ücretsiz olarak talep edilebilir) unutmayın.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *