«
oppo smart

OPPO, 6 Mayıs’ta Çin’de bir etkinlik planladı. Şirket şu an itibariyle en az dört ürün piyasaya süreceğini doğruladı. Bunlar OPPO K9 5G , OPPO Enco Air , yeni bir OPPO Bandı ve OPPO Smart TV K9’dur. Şirket, konferans öncesinde her gün bu ürünlerin teknik özelliklerini, özelliklerini ve tasarımlarını paylaşıyor. Firma dün yeni televizyonun bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. Onlara bir göz atalım.

oppo smart

Bugün erken saatlerde, OPPO’nun Çin’deki 6 Mayıs etkinliğinde OPPO Smart TV K9 adlı yeni bir televizyonu da piyasaya süreceğini bildirmiştik . OPPO, bu yeni akıllı TV’nin varlığını ortaya çıkarırken, Weibo’daki bazı temel özelliklerini de doğruladı.

Resmi OPPO Weibo hesabına göre, yakında çıkacak olan OPPO Smart TV K9 üç boyutta (43 inç, 55 inç, 65 inç) satışa sunulacak. Şirket, bu televizyonun 1,07 milyar renk üretebileceğini iddia ediyor. Bu nedenle, tüm boyutların 4K (UHD) çözünürlükle gelmesini bekleyebiliriz.

Ayrıca, bu TV’nin panelinin DCI-P3 renk gamının% 93’ünü kapsadığı söyleniyor. Ayrıca, Δ <2 renk doğruluğu ile geldiği söyleniyor. Son olarak, çoğu televizyon gibi, HDR10 + sertifikasına da sahip olacak.

Ne yazık ki, yukarıda bahsedilen özelliklerin dışında OPPO Smart TV K9 hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor . Ancak önümüzdeki günlerde resmi lansman öncesinde bu konuda daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. 

Birkaç gün önceki bir rapora göre , bu yeni TV eski OPPO TV S1 ve OPPO TV R1’den daha aşağıda konumlandırılacak .

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *