OPPO'nun Yeni 125W Teknolojisi Bir Telefonu 20 Dakikada Tam Olarak Şarj Edebilir!! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

OPPO’nun Yeni 125W Teknolojisi Bir Telefonu 20 Dakikada Tam Olarak Şarj Edebilir!!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OPPO'nun Yeni 125W Teknolojisi Bir Telefonu 20 Dakikada Tam Olarak Şarj Edebilir!!

OPPO, Galaxy S20 ile rakip telefonlar ve Apple Watch’tan ilham alan akıllı saatler üretiyor . Şirket ayrıca hızlı şarj teknolojisinde de öncü ve OnePlus’ın Dash şarjının arkasında. Şimdi şirket 20 dakika içinde bir telefon şarj edebileceğini idda ediyor.

OPPO’ya göre, yeni 125W teknolojisi 20 dakikada 4000 mAh pil şarj edebiliyor. 20 dakika ayıramazsanız, beş dakikada yüzde 41’i doldurabilir. Doğal olarak, yeni teknolojiyi entegre etmek için telefonunuzda özel şarj cihazları, kablolar ve güncellenmiş donanımlar olması gerekir, bu nedenle şu anda sahip olduğunuz telefona gelmeyecektir.

OPPO, test telefonunu “çığır açan pil oranına” sahip çift-6C hücreli bir pille donattı. Şarj kablosu her iki uçta da USB-C’dir, bu da önceki teknolojisinden bir değişikliktir.
OPPO teknoloji ile henüz bir telefon göndermiyor ve sadece özellikleri duyurdu, bu yüzden herhangi bir telefonda görmemiz biraz zaman alabilir.

OPPO'nun Yeni 125W Teknolojisi Bir Telefonu 20 Dakikada Tam Olarak Şarj Edebilir!!

Şirket ayrıca, sadece 30 dakika içinde 4.000 mAh bataryaya tam güç sağlayabilen 65W kablosuz şarj cihazını duyurdu. OPPO bunu “kablosuz şarj verimliliğini daha da artırmak için kendi geliştirdiği izole şarj pompası teknolojisi ve paralel çift bobin tasarımı” kullanarak başardığını söyledi.

Kablosuz şarj yuvası Qi standardıyla uyumludur, ancak OPPO bir yayınlama süresi veya hangi telefonların destekleyebileceğini belirtmedi. Şirket ayrıca mevcut nesil GaN şarj cihazlarından belirgin şekilde daha küçük olan yeni GaN şarj cihazlarını da tanıttı. GaN şarj cihazları hızlı bir şekilde telefon eder, ancak genellikle hantaldır ve seyahat için mükemmel değildir.

Tüm bu teknoloji herhangi bir telefona çarptığında nefesinizi tutmayın, ancak sonunda pazara girdiğinde, hızlı şarjdan memnun kalacaksınız.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Kaynak: OPPO

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: