«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Şu Anda En Popüler 25 Video Oyunu

Şu Anda En Popüler 25 Video Oyunu

gta-benzeri-oyunlar-1617999950

Şu anda en popüler video oyunlarını arıyorsanız, bu şimdiye kadarki en kapsamlı listedir. Şu anda oynamanız gereken en popüler 25 oyunu analiz ettik ve sıraladık.

Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar, spor simülasyonları, RPG’ler ve aksiyon maceraları dahil, bunlar sahip olmanız gereken en iyi PC/konsol oyunlarıdır!

Eğlence!

İçeride Ne Var? 

Şu Anda En Popüler 25 Video Oyunu! 

25. Dragon Ball Z: Kakarot

Çıkış Tarihi: 16 Ocak 2020 | Geliştirici: CyberConnect2 | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Dragon Ball Z: Kakarot, destansı Dragon Ball serisinden başka bir oyundur. Rakiplerinizle savaştığınız, antrenman yaptığınız, hatta balık tuttuğunuz ve daha fazlasını yaptığınız bir RPG’dir. Oyun Dragon Ball Z serisi arsadan devam ediyor. Ayrıca Battle of Gods destanını ve Dragon Ball Super hikayelerini DLC aracılığıyla yeniden yaşayabilirsiniz. Dragon Ball Z: Kakarot, Cell, Android 19, vb. düşmanların patronları olarak serinin en iyilerinden biri olarak derecelendirildi.

Oyun, tüm anime/manga hayranları tarafından saygı duyulan Dragon Ball’un klasik hikayesini yeniden yaşamanıza yardımcı olur. Hikayenin DB’nin orijinal planından sapmamasına özen göstererek ustalıkla hazırlanmış. Ayrıca oyundaki her oynanabilir karakterle iyi tasarlanmış grafikler ve etkileyici hareketler elde ediyoruz.

24. Far Cry 5

Çıkış Tarihi: 27 Mart 2018 | Geliştirici: Ubisoft | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Far Cry 5, birinci şahıs nişancı oyunudur ve şu anda en trend oyunlardan biridir. Kurgusal Hope County, Montana’nın etrafında dönen hikaye, ilçe üzerinde kontrol sahibi olan bir kıyamet kültü etrafında dönüyor. Karizmatik ve güçlü bir komutan Joseph Seed tarafından yönetiliyor. İlçede kapana kısılmış isimsiz bir şerif yardımcısını canlandıracaksınız. Oyun bağımlılık yapar ve oyuncuların bir silah cephaneliği ile düşman askerleriyle savaştığı keşif ve savaşa vurgu yapar.

Far Cry 5, çarpıcı mekanikler, düşmanlar, huysuz vahşi yaratıklar ve yüksek oktanlı dövüşlerle dolu, etrafındaki en yüksek puanlı aksiyon nişancı oyunlarından biridir. Oyunun hikayesi iyi başlıyor ama aniden bitiyor ve size Game of Thrones Sezon 8 fiyaskosunu hatırlatıyor . Ancak, inanılmaz grafiklerle egzotik yerlerden Amerika’nın arka bahçesine geçişi kusursuz bir şekilde çekiyor.

23. Roket Ligi

Çıkış Tarihi: 7 Temmuz 2015 | Geliştirici: Psyonix | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, macOS, Linux, Microsoft Windows, Classic Mac OS

Rocket League , oyunu roketle çalışan arabalarla oynadığınız benzersiz bir futbol oyunudur. Oyun her takıma 8 oyuncu atar. Oyunu kazanmak için gerçeküstü stuntlar yapmak ve gol atmak için harika arabaları kullanın. Oyun aynı zamanda platformlar arası oyun oynamayı da destekler, böylece hemen hemen tüm konsollarda veya PC işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz. Üreticiler, sık ve zamanında güncellemelerle cihazınızdan bağımsız olarak birinci sınıf performans elde etmenizi sağlar.

Rocket League, renkli grafikler ve delicesine akıcı bir oyun deneyimi ile sizi büyüleyen yüksek oktanlı bir oyundur. 4k/60 fps’yi (PS4, PC, Xbox One S ve Xbox One X’te) desteklemesine rağmen, Nintendo Switch’te grafikler biraz sorgulanabilir, 720p elde taşınırken ve yerleştirildiğinde 1080p sunar. Oyun ayrıca, kullanılan son ön ayar yerine daha eski ön ayarlara geçme eğilimindedir. Ancak, bu bir kült takip eden bağımlılık yapan bir oyundur. İnanmak için oynayın!

22. Pokémon: Haydi Pikachu!

Çıkış Tarihi: 16 Kasım 2018 | Geliştirici: Game Freak   | Desteklenen Platform: Nintendo Anahtarı

Pokémon: Hadi gidelim Pikachu! selefi Pokémon Yellow’a göre çok güzel bir güncelleme . Pokémon: Let’s Go, Eevee on Switch ile piyasaya sürülen oyun, küçük bir bükülme ile çoğunlukla geçmiş sürümlere benzer. Onu yakalamak için vahşi bir Pokémon ile savaşmak yerine, onu yakalamak için hareket kontrol cihazını kullanarak Poké Balls atabilirsiniz. Ancak, hareket kontrol cihazlarını kullanırken Pokémon’u yakalamak, doğruluğa değil, zamanlamanıza bağlıdır.

Diğer Pokémon oyunlarından farklı olarak, bu sadece Pokémon’u yakalamak için büyüleyici ödüller sunar. Kombo çarpanını yükseltmek için benzer türden Pokémon’ları yakalayabilirsiniz. Yakalamaya devam ettikçe, seviye atlamalı versiyonları yakalama şansınız var.

Oyun, Pokémon Go’dan birçok özellik ödünç alıyor ancak orijinaline kadar yaşayamıyor. Ayrıca oyun sadece Switch’e özel. Her iki durumda da Pokémon: Hadi gidelim Pikachu! günümüzün en iyi Pokémon oyunlarından biri olarak derecelendirilmiştir.

21. Assassin’s Creed Odyssey

Yayın Tarihi: 5 Ekim 2018 | Geliştirici: Ubisoft Quebec | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia, Microsoft Windows

Assassin’s Creed Odyssey , bir erkek veya kadın paralı asker arasında seçim yapabileceğiniz ve güçlü bir hikaye ile geniş bir açık dünyada yolunuza devam edeceğiniz bir aksiyon RPG’sidir. Şu sıralar en popüler oyunlardan biri olan karakteriniz Leonidas I’in soyundan geliyor .

Bir silaha dönüştürülen ve size özel yetenekler veren kırık bir mızrak devralırsınız. Bu mızrakla, oradaki en güçlü rakipleri alt edebilir ve oyun dünyasının en büyük açık dünyalarında oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Odyssey, tartışmasız şu ana kadar serideki en iyi oyundur. Muhteşem bir ambiyansa ve merak uyandıran bir oynanışa sahip, ancak bazı görevler biraz fazla gergin görünebilir. Çevre, gülünç derecede iyi detaylarla antik Yunanistan’ı andırıyor.

Hatta sizi Peloponez savaşının tam ortasına koyar. Deniz savaşının ve daha az gizli yönelimli daha savaş odaklı bir oyunun tadını çıkarın.

20. Madden NFL 20

Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2019 | Geliştirici: EA Tiburon | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Madden NFL 20 , 20 yinelemenin en iyi oyunudur. Derecelendirme sistemi, baştan çıkarıcı bir iş haline getirmek için tamamen elden geçirildi. Yeni görevlerin ve QB1 adlı kişiselleştirilmiş kariyer seçeneğinin keyfini çıkarın, burada oyun kurucunun kolejden NFL’ye draft edilmeye kadar olan yolculuğunu takip edin.

İyileştirilmiş grafikler çoğunlukla yeni bir aydınlatma sistemine bağlıdır, ancak kesinlikle daha doğal görünen oyunculara sahip olacaksınız, bir sıçrama değil, gözle görülür bir geliştirme. Oynanış, daha akıcı kontroller ve hareketlerle daha iyi, hem yeni oyuncular hem de kült takipçiler için tatmin edici olmaktan çok daha iyi.

19. NBA 2K20

Çıkış Tarihi: 5 Eylül 2019 | Geliştirici: 2K Spor | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS, Google Stadia, Microsoft Windows

NBA 2K20  size gerçek hayattaki veya özelleştirilmiş oyunculara ve takımlara karşı oynama gücü verir. Oyun, oynanabilirliği sürekli geliştirerek hala geleneği takip ediyor ve öğrenme eğrisi ilk kez başlayanlar için hala geçerli. Daha gerçekçi oyuncular ve geliştirilmiş grafiklerin yanı sıra, bu yeni sürümün sunduğu çok şey var.

Rozet sistemi, profesyonel oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanan ve onu önceki sürümlerden ve mevcut rekabetten ayıran oyuna çok gerekli doğaçlamayı ekler . 2K20, atari tipi oyun ortak atari tipi oyun bütün takımı top sürme stili yerine stratejik oynanışı ödüllendiriyor.

Bununla birlikte, bir kez asıldığınızda, oyun AI’sı kolay bir itici güçtür ve oyun AI’sı kadar geliştirmeye ihtiyaç duyar. Kısacası, NBA 2K20 her şeyi önceki nesillerinden daha iyi yapıyor, ancak geliştiricilerin doğru yapması için hala iyileştirme için yeterli alan var.

18. Mortal Kombat 11

Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019 | Geliştirici: NetherRealm Stüdyoları | Desteklenen Platform: Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Anahtarı, Stadia

Mortal Kombat 11 bir dövüş oyunu serisidir ve çevredeki en popülerler arasındadır. Birkaç ay önce bir güncelleme aldı (26 Mayıs 2020). NetherRealm Studios, ilk Kombat Paketinde DLC karakterlerini başlatarak bir kez daha muhteşem bir iş çıkarıyor.

İyi haber şu ki, hüküm süren kraliçe Sidel geri döndü. Sidel, kendisini tehditkar bir şekilde güçlü kılan ve diğerlerinden farklı kılan ustaca kombinasyonların eklenmesiyle baştan aşağı yenileniyor. Ama hikayesi daha iyi işlenebilirdi. Ayrıca hikayenin destansı sonu için Mortal Kombat: Aftermath’a da göz atabilirsiniz .

17. Savaş Tanrısı

Çıkış Tarihi: 20 Nisan 2018 | Geliştirici: Santa Monica Stüdyosu | Desteklenen Platform: PlayStation 2, Java ME,PlayStation Portable, PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation 4

God of War , yıllar içinde yavaş yavaş Sony PlayStation için bir amiral gemisi oyun serisi haline geldi. Şu anda en popüler oyunlardan biri ve bu son yorum, muhteşem grafikleri ve hikayesiyle sizi hayrete düşürecek.

Yapımcılar, mitoloji ve irfan yoluyla adrenalin pompalayan bir oyun deneyimiyle aşkın bir oyun deneyiminden başka bir şey için her ayrıntıyı titizlikle tasarladılar. God of War net bir kazanan ve Atreus belki de kahramanın mantosunu Kratos’tan devraldığında, God of War burada kalacak.

16. Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017 | Geliştirici: Nintendo | Desteklenen Platform: Nintendo Anahtarı, Wii U

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild , tüm doğru akorları yakalayan nihai aksiyon-macera RPG oyunudur . Doğrusal olmayan oyun örneğine sahip birkaç oyundan biridir. Oyunculara görevleri hakkında belirsiz bir fikir verilir ve ardından gerisini bağımsız olarak çözmeleri gerekir.

Ana hikayeyi 60-70 saat gibi bir sürede tamamlasanız bile oyunda hala bulabilecek kadar çok şey var. Harika açık dünya gerçekten açık, gerçekçi öngörülemezliklerle dolu, tam da bunu en iyi açık dünya oyunlarından biri yapan şey.

Karşınıza çıkan tüm zorlukları kendi hızınızda çözmenizi sağlayan, karmaşık ve hafif bir hayatta kalma oyunudur .

15. Elder Scrolls V: Skyrim

Yayın Tarihi: 11 Kasım 2011 | Geliştirici: Bethesda Oyun Stüdyoları | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows

The Elder Scrolls V: Skyrim , kaderi dünyayı yok etmek olan ejderhayı yenmeniz gereken bir aksiyon RPG’sidir. Skyrim size çeşitli ırklara ve niteliklere dayalı kendi yapılarınızı yaratma özgürlüğü verir.

Elder Scrolls’ta görev ve görev sıkıntısı yoktur. Bu nedenle, her zaman becerilerinizi geliştirebilir, çeşitli yerleri keşfedebilir, yapılarınız için kaynaklar bulabilir ve yeni modlar deneyebilirsiniz . Oyun ayrıca isteyebileceğiniz en iyi oyun içi müziklerden birine sahiptir. Skyrim, saatlerce keşfedilmeye değer devasa bir dünyada, sürükleyici bir kılıç-büyü hikayesine sahip mükemmel bir RPG’dir.

14. Süper Mario Odyssey

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2009 | Geliştirici: Riot Games | Desteklenen Platform: Microsoft Windows, macOS, Klasik Mac OS

Super Mario Odyssey , Mario ve Cappy’nin Prenses Peach’i baş düşmanı Bowser’dan kurtarmak için çeşitli dünyalarda seyahat ettiği bir platform oyunudur. Oyunun ilgi çekici kısmı, Mario’ya diğer karakterleri ve nesneleri kontrol etme yeteneği veren duyarlı bir şapka olan Cappy’dir.

Mario, video oyunlarının piyasaya sürülmesinden bu yana en sevilen karakterlerden biri olmaya devam ediyor. Nintendo, yenilik ve özgünlük ile üzerine düşeni yapıyor. Oyun mekaniği, zamana ayak uydurmak için önemli bir destek alıyor. Kısacası, bu klasik dışında tartışmasız en iyi Mario oyunu olabilir

13. Efsaneler Ligi

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017 | Geliştirici: Nintendo | Desteklenen Platform: Nintendo Anahtarı, Wii U

League of Legends , üç modu olan çok oyunculu bir oyundur: Summoner’s Rift, Teamfight Tactics ve ARAM. Her mod, oyuncuların kontrolü altında benzersiz yeteneklere sahip çeşitli karakterlere sahiptir.

Oyun o kadar iyi tasarlanmış ki, aynı haritayı takip etseniz ve benzer öğelere sahip olsanız bile her maç yeni bir oyun gibi geliyor. Yeni oyuncular için takım oyuncusu olmanın dinamiklerini anlamak zor olabilir. Kısaltmasının (LOL) aksine, oyun harika bir çok oyunculu oyundur ve DOTA’ya ücretsiz bir alternatiftir .

12. Counter-Strike: Global Offensive

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017 | Geliştirici: Nintendo | Desteklenen Platform: Microsoft Windows, Android, iOS, Xbox One, PlayStation 4, Stadia

CS: Global Offensive , Teröristlerin Terörle Mücadelecilere karşı ayrı hedefleri tamamlarken karşı karşıya geldiği çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Global Offensive, en iyi FPS oyunlarından biridir , ancak COD: Warzone gibi diğer benzer oyunlarla karşılaştırıldığında, oyun daha az korkutucu.

Bariz kusurlarına rağmen, CS en popüler atış oyunlarından biri olmaya devam ediyor . Bir kültü takip eden her yerde bulunan çevrimiçi çok oyunculu, rekabetçi e-sporlara hala popüler bir giriş noktası.

Burada Ücretsiz Oynayın !

11. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

Çıkış Tarihi: 23 Mart 2017 | Geliştirici: PUBG Corporation, KRAFTON | Desteklenen Platform: Nintendo Switch, Wii U, Android, iOS

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) , genellikle Battle Royale oyun formatını popüler hale getirmesiyle tanınan çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Bu, her maçın oyuncuların uçaktan atlamasıyla başladığı şu anda en popüler oyunlardan biri. Takımlar oluşturup arenaya girebilir veya solo gidebilirsiniz ve oyun sizi otomatik olarak bir gruba ekler.

PUBG, silahların gerçek dünyaya yakın olarak tasarlandığı bir askeri simdir. Oyunun en iyi yanı, oyun zorluğundaki aşırı zıtlıklar, onu tahmin edilemez kılıyor ve sizi bağımlı hale getiriyor. Şu anda dünyanın 1 numaralı oyunu olmasa da PUBG, 2019’da 2,3 milyon oyuncu ile ilk 10’da istikrarlı bir şekilde yer alıyor ve 2. sırada yer alıyor.

Burada Ücretsiz Oynayın !

10. Roblox

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017 | Geliştirici: Blizzard Eğlence | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows

Roblox bir oyundan çok bir oyun platformudur. Kesin olarak bir ‘Hayal Platformu’ olarak tanıtılan Roblox’ta kendi oyununuzu oluşturabilir veya üzerinde başkaları tarafından geliştirilen oyunları oynayabilirsiniz. Belki de etrafındaki en büyük oyun kataloğu ile Roblox’ta herkes için bir şeyler var.

Roblox, yaratıcı oyuncuların oyunlar üzerinde etkileşim kurması ve plan yapması için belki de mükemmel bir yerdir. Booga Booga , Phantom Forces , Vehicle Simulator vb. gibi şu anda Roblox’ta en popüler oyunları oynamayı seçin. RPG’lerden masa oyunlarına ve daha pek çok farklı oyun türünün keyfini çıkarın. Diğer oyuncularla etkileşime geçin ve belki bir oyun geliştirme projesinde de bağlantı kurun!

Burada Ücretsiz Oynayın !

İlgili Okuma:

  • Roblox Gibi En İyi Oyunlar

09. Aşırı İzleme

Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2016 | Geliştirici: Nintendo | Desteklenen Platform: Nintendo Anahtarı, Wii U

Overwatch , mükemmel ve benzersiz bir oyun deneyimi sunan benzersiz bir çok oyunculu çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun görsel olarak muhteşem, şık ve eşsiz bir çok oyunculu deneyim sunuyor. Eşsiz savaş değişkenleriyle son derece rekabetçi bir oyun sunar.

Overwatch, vasat çok oyunculu tekliflerin ortasında temiz bir nefes gibidir. Ayrıca çıkış yılında Metacritic’te PC’deki en iyi üçüncü oyundu . Oyunun devamının bu yıl çıkması gerekiyordu ancak bununla ilgili resmi bir onay olmadığı için 2021’de çıkmasını bekliyoruz.

Ve overwatch 2’nin piyasaya sürülmesiyle, overwatch 1’in sonunda yok olacağını hissediyoruz .

08. Red Dead Redemption II

Yayın Tarihi: 26 Ekim 2018 | Geliştirici: Rockstar Games | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows

Red Dead Redemption II , kanun kaçağı Arthur Morgan olarak oynadığınız, ana hikayenin bir parçası olarak çeşitli görevleri ve hedefleri tamamladığınız bir aksiyon-macera oyunudur. Şu anda en popüler oyunlardan biri, sürükleyici bir anlatıma sahip ve mükemmel silahlı çatışmalar ve pitoresk grafiklerle uygun şekilde destekleniyor.

Red Dead Redemption II, 1800’den kalma bir hikayeyi başarıyla dokudu ve inanılmaz bir sosyal yorumla bin yıllık zihniyete uyacak şekilde uyarladı. Oyun, çok oyunculu özelliği bile sunarak sınırlarını zorladı. Genel olarak, sizi vahşi batıya geri götürecek ve etraftaki en iyi dövüş senaryolarından bazılarıyla sizi uçta tutacak bir oyun başlığına sahip oluyorsunuz.

07. Görev Çağrısı: Black Ops IV

Yayın Tarihi: 12 Ekim 2018 | Geliştirici: Treyarch | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Call of Duty: Black Ops IV , birinci şahıs nişancı oyunudur ve serideki diğer oyunlardan farklı olarak Black Ops 4, yalnızca çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Biri zombiler ve sizi saatlerce meşgul etmek için birkaç harita içeren iki farklı hikaye vererek farklı bir dönüş alıyor.

Black Ops IV, tek oyunculu kampanyayı atladığı için çok fazla tepki aldı, ancak inanılmaz derecede başarılı oldu. Bazı teknik sorunlar da olsa Battle Royale özelliği, oyun lobileri sunuyor. Ancak oyun, nihai birinci şahıs nişancı oyun deneyimini sağlayarak bunu haklı olarak telafi ediyor. Eğlenceyi kendi tarzında yeniden tanımlayan canlı animasyonların, silahlı çatışmaların, kusursuz hareketlerin ve kaotik aksiyonun keyfini çıkarın.

06. Fortnite

Çıkış Tarihi: 21 Temmuz 2017 | Geliştirici: Epic Games, İnsanlar Uçabilir | Desteklenen Platform: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Klasik Mac OS

Fortnite , ustaca oynanışı ile muazzam bir popülerlik kazanmış, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi oyundur.

Fortnite, Save the World, Battle Royale ve Creative olmak üzere 3 oyun moduna sahiptir. İlk mod, insanları zombi benzeri yaratıklardan kurtarmak için birlikte çalışan 4 oyunculu bir takım oyunudur. İkinci mod, 100 oyuncuyla birlikte bir adaya atıldığınız PUBG veya Warzone’a çok benziyor.

Solo Battle Royale’de ayakta kalan son adam olarak veya İkili veya Takım rollerinde ayakta kalan son takım olarak kazanırsınız. Üçüncü mod, kendi adanızı oluşturabileceğiniz ve içinde mini bir Fortnite Battle Royale başlatabileceğiniz Minecraft’a çok benzer ! Kişiselleştirilmiş bir birinci şahıs nişancı deneyimi için devasa silah, aksesuar, görünüm özelleştirmeleri vb. repertuarının keyfini çıkarın.

Fortnite, her gün 8 milyondan fazla giriş yapan aktif oyuncu sayısına göre şu anda 1 numaralı oyundur .

05. Marvel’in Örümcek Adamı

Yayın Tarihi: 7 Eylül 2018 | Geliştirici: Uykusuzluk Oyunları | Desteklenen Platform: PlayStation 4

Marvel’s Spider-Man , şu anda en popüler oyunlardan biri ve en hızlı satan oyun unvanı . NYC’de geçen bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Oyun, sizi web-slinger olduğunuza ikna eden uzun bir kötü adamlar veya düşmanlar topluluğu ve grafikler içeriyor.

Ayrıca Peter Parker’ın hayatını da yaşayacaksınız. Bu, genellikle insan avatarına odaklanan süper kahraman oyunlarını bir kez bile görmediğiniz için benzersizdir. Sony, aksiyonu muhteşem oyun mekanizması ve tüyler ürpertici hikayeyle harmanlayarak, örümcek adamın filmlerindeki gibi unutulup kaybolmamasını sağladı.

04. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Yayın Tarihi: 1 Aralık 2015 | Geliştirici: Ubisoft Montreal | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, Microsoft Windows

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege , oyuncuların gökkuşağı takımında bulunan çeşitli operatörleri kullandığı çevrimiçi bir taktik nişancı oyunudur. Her operatör bir takım becerilere ve silahlara ve aletlere karşı bir ilgiye sahiptir.

Oyun, onu diğerlerinden ayıran, sadece basit dövüş yerine strateji ve ekip çalışmasına daha fazla odaklanıyor.

Ubisoft, oyunu birçok DLC, harita, grafik, FPS yükseltmesi ile defalarca yeniledi. Bununla birlikte, yeni içerik, yeni oyuncular için dik bir öğrenme eğrisine yol açtı. Yine de Rainbow Six Siege, çok sayıda değişkenle daha gerçekçi bir savaş durumu sunarak, yıllar boyunca sürekli olarak oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor

03. COD: Warzone

Çıkış Tarihi: 10 Mart 2020 | Geliştirici: Infinity Ward | Desteklenen Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

COD: Warzone , ünlü oyun serisinin en son yinelemesidir. Özgünlük açısından başarılıdır ve etkili bir silah özelleştirme sistemi ile birlikte üstün çok oyunculu silah oyunu sunar.

Belki de en rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu kalabalıkla birlikte geniş haritaların ve oyun değişkenlerinin tadını çıkarın – bu, şu anda en sıcak oyunlardan biri. Warzone, hızla büyüyen çevrimiçi çok oyunculu oyun pazarına giren en son oyundur ve gerçeküstücülük olmadan doğrudan silah ve bıçaklı dövüş eylemini tercih eden birçok kişi için ilk tercih haline geldi.

E-spor becerilerinizi ciddi bir şekilde test etmek istiyorsanız, bu oyun tam size göre!

02. Minecraft

Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2009 | Geliştirici: Mojang Stüdyoları | Desteklenen Platform: Java, PlayStation 4, Nintendo Anahtarı, Android, Xbox One

Minecraft , son zamanlarda 200M+ indirme ile en çok indirilen oyun oldu . Microsoft, aylık 126 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve sadece 6 ayda 25 milyon oyuncunun katıldığını açıkladı. Sandbox oyunları konseptinde devrim yarattı ve yaratıcı açık dünya oyunlarının temelini oluşturdu.

Minecraft, sınırsız özgürlüğe yakın, çok geniş, başlı başına bir dünyadır. Sayısız Minecraft dünyasında kaynakları keşfedin ve madenleyin/toplayın.

Yaratıcı hayal gücünüzü serbest bırakın. Minecraft: Dungeons, diğer Minecraft sürümlerinden çok daha kısa olarak derecelendirilmiş olsa da, şu anda hala en popüler oyunlardan biridir. Hangi oyunları oynamayı tercih ederseniz edin, Minecraft’ı en az bir kez oynamalısınız.

01. GTA V

Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2013 | Geliştirici: Rockstar Kuzey | Desteklenen Platform: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, Microsoft Windows

GTA V şu anda en popüler video oyunudur. Birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur . Oyunda hikaye modunda ilerlemek için oyunda tamamlanması gereken birçok görev ve hedef bulunuyor. Oyun, San Andreas’a dayanan kurgusal Blaine County’de geçiyor.

GTA V, büyük ölçüde geliştirilmiş grafikler dışında size geleneksel hikaye modunun dışında pek çok seçenek sunan, absürt derecede parlak bir açık dünya oyunudur.

GTA, sunduğu çılgın oyun deneyimi nedeniyle hızla popüler oldu ve bugünün trend oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Oynanması gereken başka bir oyun olan Grand Theft Auto, tartışmasız en üretken oyun serisidir.

Şimdi Alın !

SSS

2021’de Şu Anda En Çok Oynanan Video Oyunu Hangisi?

CrossFire , şu anda 2021’de 8 milyondan fazla aktif kullanıcı ve 650 milyon kayıtlı oyuncuyla en çok oynanan video oyunudur. Taktiksel bir birinci şahıs nişancı, klasik bir FPS oyunudur. Popülaritesinin çoğu, düşük performans gereksinimlerine bağlıdır, tam da onu eylemde tatmin edici bir şekilde yüksek yapan şeydir. CS: GO’ya ve COD: Warzone.re’nin daha gelişmiş grafik ve oyun özelliklerine biraz benziyor COD: Warzone’un gelişmiş grafikleri ve oyun özellikleri.

Şu Anda Oynamak İçin En İyi Video Oyunu Hangisi?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, şu anda oynanabilecek en iyi video oyunudur. Oyun muhteşem grafikler, ilgi çekici bir hikaye ile inanılmaz bir oyun sunuyor. Breath of the Wild, oyun alanındaki en iyi açık dünyalardan biri olarak popüler olarak derecelendirildi, belki de sadece Assassins Creed: Odyssey’den sonra ikinci oldu.

Şu Anda Hangi Oyun En İyi Grafiklere Sahip?

Assassins’ Creed Odyssey olmalı. Bunu kaldırabilecek, mevcut tonlarca grafik ayarını maksimuma çıkarabilecek ve yüksek bir oluşturma mesafesi ayarlayabilecek bir PC’niz olduğunu düşünüyorsanız, size meydan okuyoruz. Odyssey, Sparta’nın yemyeşil tarlalarından fırtınanın ortasında dalgalı denizlerde yelken açmaya kadar, devasa açık dünyası ve tartışmasız en göz alıcı grafikleriyle bir başyapıttır. Ama dikkatli olun, Odyssey doğrudan anakartınızda eriyebilir!

Dünyanın 1 Numaralı Mobil Oyunu Hangisi?

PUBG Mobile, 1,2 milyardan fazla indirme , aylık 100 milyon aktif kullanıcı ve 146 milyon doları aşan gelir ile dünyanın 1 numaralı mobil oyunudur . PUBG, oyun oynamayı mobil cihazlara genişleten ilk çok oyunculu atıcılar arasındaydı ve ödüllerini hemen aldı. Performans odaklı bir cihazınız olmadığını düşünüyorsanız oyundan değil grafikten ödün vererek onun yerine PUBG Lite indirmeyi düşünebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *