PlayStation 5 İçin Tasarlanan İlk Oyun Kapağı Yayınlandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PlayStation 5 İçin Tasarlanan İlk Oyun Kapağı Yayınlandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 5

Geçtiğimiz ay tanıtılan PlayStation 5Spider-Man Miles Morales için hazırlanan oyun kapağı ile gündeme gelmişti. Sony tarafından yayımlanan tasarım, PlayStation 5 için tasarlanan ilk oyun kapağı olarak kamuoyuna lanse edildi.

.

PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Kapağı İle Gündemde!

.

Blu-ray teknolojisini destekleyen bu yeni konsol, şimdiden PlayStation 4 ile karşılaştırılmaya başlandı. Karşılaştırmalarda genellikle teknik özellikler, tasarımlar, ortaya koyulan performanslar ve oyun kapakları gibi önemli konular karşılaştırılıyor.

.

PlayStation 5

.

Bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen PlayStation 5, maalesef bazı oyuncuların tasarım konusunda hayal ettiği görünüme sahip değil. Bunun dışında oyun kapakları da, tıpkı tasarım gibi, bir oyunun satın alınması konusunda önemli bir rol oynuyor.

.

Yeni oyun kapağına bir göz attığımızda bir oyunun sadece PlayStation’da oynanabildiğini ifade eden “Only on PlayStation” ibaresinin yerine “PlayStation Studios” ibaresinin kullanıldığını görüyoruz. Peki renk yoğunluğu nasıl?

.

PlayStation 4 için kullanılan oyun kapaklarında mavi rengi tercih ediliyor. Japon şirket, bu rengi beyaz ile değiştirmeye karar verdi. Artık PlayStation 5 yazısının bulunduğu bölmenin arka planı beyaz olacak.

.

PlayStation 5

.

Oyun kapaklarında yer alan şeritlere baktığımızda herhangi bir değişiklik göremiyoruz. Alt ve üst şeritte kullanılan mavi rengi, Sony’nin ürün pazarlama tekniklerinden biri olarak karşımıza çıkmaya devam edecek.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: