PlayStation 5 Tarihi İçin Yeni Bir İddia Daha - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Samsung Telefonların Yeni Kamerası Duyuruldu

e
sv

PlayStation 5 Tarihi İçin Yeni Bir İddia Daha

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ps5

Sony’nin hala sır gibi sakladığı PlayStation 5 oyun konsolunun tanıtılacağı etkinlik merakla bekleniyor. Son günlerde ortaya çıkan bir rapor, Sony Interactive Entertainmen’in planlanan PlayStation 5 tanıtım tarihi önümüzdeki ay içerisinde olması bekleniyor.

.

 PlayStation 5

.

PlayStation 5 tanıtım tarihi için geri sayıma geçilmiş olabilir

.

Bu yıl söylentileriyle gündemden düşmeye PS 5 için daha önce ortaya çıkan raporlarda PS 5 tanıtımı için planlanan tarihin 4 Haziran olacağı öne sürülmüştü. Ancak VentureBeat’ten Jeff Grubb’un Twitter paylaşımına göre PS5 etkinliğinin tarihi kesin olmamakla birlikte haziran başında gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

.

Aynı Twitter paylaşımına göre yaz boyunca da PS 5’de oynanacak oyunların tanıtılması bekleniyor. Bu etkinlikte Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 için hem birinci hem de üçüncü parti oyunları paylaşacak.

.

ps5

.

Grubb, Sony tarafından yapılacak ikinci etkinliğin ağustos ayı başlarında State of Play yayını ile PS 4 ve PS 5 oyunlarının duyurulacağını aktardı. Ağustos ayına kadar Sony Interactive Entertainment’ın sosyal medya veya PS Blog üzerinden canlı yayına dair bilgiler sunması tahmin ediliyor.Microsoft’un 9-10 Haziran’da gerçekleştirmesi beklenen Xbox Series X etkinliğiyle beraber Haziran ayının konsol savaşlarına sahne olması kullanıcılar tarafından bekleniyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: