Sony 360 Reality Audio hoparlörler, konserleri oturma odanıza getirmeyi amaçlıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Sony 360 Reality Audio hoparlörler, konserleri oturma odanıza getirmeyi amaçlıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony 360 Reality Audio hoparlörler, konserleri oturma odanıza getirmeyi amaçlıyor

Sony, 2019’da 360 Reality Audio adını verdikleri bir ses haritalama sistemiyle geleceğe baktı. 2020’de, bu fikri, sanatçıların araçlara ve 360 ​​Reality Audio özellikli hoparlörlere ve günlük ortalama kullanıcılara kulaklıklara erişmesini sağlayabilecekleri noktaya kadar geliştirdiler. Bu yıl piyasaya sürülen yeni hoparlörler ve içerik oluşturucular için yeni araçlarla Sony, yeni nesil küresel sesli konser benzeri deneyimleri kitlelere sunmayı mümkün kıldı.

Bu hafta Sony, 360 Reality Audio ekosisteminde Video Akışı özelliğini tanıttı. Bu ilaveyle, sanatçılar konserleri doğrudan evdeki kullanıcılara yayınlayabilecekler. Bu özelliği göstermek için Sony, 11 Ocak 2021’de Sony Artist Connection Uygulaması üzerinden bir konser veriyor .

Konserde müzik sanatçısı Zara Larsson yer alıyor ve en iyi uygulama ve Sony 360 Reality Audio özellikli hoparlörler veya kulaklıklarla deneyimlenecek. 11 Ocak 17:00 EST’de, kullanıcılar (Artist Connection uygulamasıyla) canlı video akışı ve 360 ​​ses ile konseri deneyimleyebilecekler.

Sony’nin 360 Reality Audio teknolojisi, resmi Sony Artist Connection uygulamasına ek olarak Deezer, Nugs.net ve Tidal dahil olmak üzere bir dizi müzik akışı hizmetiyle zaten çalışıyor.

Sony 360 Reality Audio hoparlörler, konserleri oturma odanıza getirmeyi amaçlıyor

Sony ayrıca bu baharda iki yeni 360 Reality Audio hoparlörü piyasaya sürecek. SRS-RA5000 ve SRS-RA3000 önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek – kesin tarihler ve satış yerleri henüz paylaşılmadı. Fiyatlandırmanın Birleşik Krallık’ta yaklaşık 500 £, Avrupa’da 599 €, ABD fiyatlarının daha abartılı konuşmacı için orada (muhtemelen 550 USD) ve 300 $ ‘a (veya 280 £, 359 €) yakın olması bekleniyor – ama biz Yakında nihai fiyatı göreceğiz!

Şimdi, eğer sadece Sony bunu bir oda etrafına küresel video yansıtan bir canlı akış video sistemine bağlasaydı. Ya da hepsini her türden VR başlığına entegre edin – bu en iyisi olur!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: