«
PS5-accessories-1-1280x720[1]

Sony’nin en yeni PlayStation 5’i , elde edilmesi zor olduğu için şu anda hala zor bir konsol. Son küresel gemi kıtlığı sorunlara yardımcı olmadı. Kıtlığa rağmen son veriler, Google Play Store’da barındırılan Playstation uygulamasının 100 milyon kez indirildiğini gösteriyor.

 

ps5

 

Uygulama yalnızca PS4 ve PS5’i desteklediğinden, 100 milyon puan gerçekten de marka için bir kilometre taşıdır. Bu nedenle, PS5 henüz çok fazla kullanıcı görmediğinden, indirmelerin çoğu büyük olasılıkla PS4 kullanıcılarından gelirdi. Sony, PS5’in piyasaya sürülmesinden sonra PS4 oyunlarında sürekli olarak büyük indirimler sunmaya başladı. Bu, daha fazla kullanıcıyı çekmiş olabilir.

Bilmiyorsanız, Android için Playstation uygulaması, kullanıcılara oyunların satın alınabileceği Sony PlayStation mağazasına kolay erişim sağlar. Mağazaya konsolunuzdan değil, doğrudan akıllı telefonunuzdan girmeniz gerekmediğinden, kullanıcılara mevcut herhangi bir anlaşmaya hızlı bir şekilde katılma olanağı sağlar. Uygulama, Sony Playstation hayranları için hayati önem taşımaktadır, ancak bazı hayranlar en son yeniden tasarımdan rahatsız olmuş ve daha sonra Sony, eski istek listesi özelliğini yeniden tanıtmak zorunda kalmıştır.

Playstation uygulaması Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur. İPhone kullanıcıları için eşit derecede bir iOS sürümü var. İOS sürümü, Android sürümünden daha yüksek bir derecelendirmeye sahip olsa da, bu sürümün toplam yüklemeleri hakkında bilgi yoktur. PlayStation konsolu ABD’de en çok satan bir konsol olduğu için, indirmeler de çok büyükse şaşırmayacağız.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *