«
razer_straw_main-1280x720

Oyun dizüstü bilgisayarları ve aksesuarlarıyla en iyi tanınan şirket olan Razer, yeni bir cihazla geri döndü – ancak bunun video oyunları oynamakla ilgisi yok. Yeni tanıtılan Razer Yeniden Kullanılabilir Pipet tam olarak kulağa benziyor: İçmek için kullanabileceğiniz metal bir pipet, ardından bir dahaki sefere ihtiyacınız olana kadar temizleyin ve saklayın.

Pipetler çok basit bir cihaz olsa da, Razer’in yeniden kullanılabilir pipet kitinin görsel olarak çekici olduğunu kabul etmek gerekir; teleskopik bir metal pipeti benzer bir temizleme fırçasıyla ve her ikisini de saklamak için bir taşıma çantasıyla birleştiren bir set. Çanta, tüm paketi çantanıza takmak için bir karabina içerir.

Razer, taşıma çantasıyla birlikte yeniden kullanılabilir teleskopik pipet kitini ortaya koyuyor

Yeniden kullanılabilir pipetler, elbette, çok büyük ölçüde plastikten yapılmış ve hızla atılan tek kullanımlık pipetleri kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Tüketiciler, tek kullanımlık plastiklere olan bağımlılığı azaltmaya yönelik kişisel çabalarının bir parçası olarak giderek daha fazla sayıda yeniden kullanılabilir pipetleri benimsiyor.

Bu durumda yeniden kullanılabilir pipet, gıda sınıfı 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kendini özellikle sıcak veya soğuk sıvılardan korumaya yardımcı olmak için bir silikon uç içerir. Bu arada kasa da silikondan yapılmıştır. Ürünle birlikte verilen saman fırçası ayrıca teleskopik bir tasarıma sahiptir.

Razer, taşıma çantasıyla birlikte yeniden kullanılabilir teleskopik pipet kitini ortaya koyuyor

Tamamen uzatıldığında, saman 9 inç uzunluğunda olup, alt iç çapı 0.23 inç ve ağırlığı 10.7 gramdır. Razer Yeniden Kullanılabilir Pipet , geçici olarak stokta yok olarak listelenmesine rağmen , Razer’den şu anda 19.99 ABD Doları karşılığında satın alınabilir .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *