«
indir (57)

Geçen yıl Samsung , Galaxy S20 serisinin tonlanmış bir versiyonu olarak Galaxy S20 FE’yi piyasaya sürdü . Bu cihaz hem de gelir 4G ve 5G varyantları. Bu ayın başlarında, bu akıllı telefonun yeni bir versiyonu WiFi Alliance’da çıktı. Şimdi, bu telefon başka bir büro tarafından onaylandı.

Birkaç gün önce, yeni bir Samsung Galaxy S20 FE modeli WiFi Alliance tarafından onaylandı . Ajansa göre, bu akıllı telefon üç model numarasıyla gelecek – SM-G780G, SM-G780G / DS ve SM-G780G / DSM,

Model numaralarına göre, bu telefon çift SIM desteğine sahip olacak. Ayrıca sertifikalar, bu telefonun kutudan Android 11 (One UI 3.x) ile piyasaya çıkacağını da ortaya koydu .

Yeni Samsung Galaxy S20 FE varyantı 4G: NBTC ile sınırlı olacak

Ayrıca, cihazın yeni tespit edilen NBTC sertifikası, bir 4G akıllı telefon olduğunu onaylıyor. Bu nedenle, Samsung’un bu telefonu 5G dağıtımının hala devam eden bir çalışma olduğu ülkelerde piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.

Bununla birlikte, bu yeni Galaxy S20 FE hakkında yukarıda belirtilen özellikler dışında hiçbir şey bilinmemektedir. Ancak benzer bir tasarıma ve özelliklere sahip olduğunu ancak yonga sıkıntısı nedeniyle yeni bir SoC ile olacağını tahmin edebiliriz.

Her neyse, yaklaşan Samsung Galaxy S20 FE varyantı hakkındaki düşünceleriniz neler ? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *