«
indir (15)

realme, MWC 2021’de yeni bir Stratejiyi açıkladı . Buna göre, ileriye dönük noktalar altında farklı odak noktalarına sahip iki amiral gemisi serisi çıkaracak.

Resmi tweet’te görüldüğü gibi , ‘Çift Platformlu Çift Amiral Gemisi Stratejisi’ her serideki ‘performans’ ve ‘kamera’ yönlerine odaklanacak. Yani realme, biri Qualcomm 8xx ve diğeri MediaTek Dimensity 5G amiral gemisi yonga setleriyle iki cihazı piyasaya sürecek . Şirket, bunun orta ve üst düzey ürün segmentinde daha fazla pay kazanmaya yardımcı olacağına inanıyor.

Ayrıca, 4 Mart’ta Çin’de piyasaya sürülen realme GT , bu strateji kapsamındaki ilk cihaz olacak. Bununla ilgili olarak şirket, MWC Shanghai 2021 etkinliğinde realme GT’de paslanmaz çelik VC soğutma sisteminin bir ön izlemesini de sergiledi .

Bu 3D soğutma sistemi, CPU’nun% 100 dağıtma alanı yardımıyla 15 dereceye kadar düşmesini sağlayacaktır. Bugün erken saatlerde gördüğümüz resmi afişleri ait realme GT ‘Yarışı Yellow’un’ renginde. Bu, şirketin Vegan Deri olduğunu söylediği Çift tonlu bir deri kaplamayı benimseyecek.

realme "Çift platformlu Çift amiral gemisi" stratejisini duyurdu

Geri dönersek, Snapdragon 888’li realme GT’nin ‘performans’ ve oyun üzerine odaklanacağını bildiğimize göre, MediaTek amiral gemisinin yılın ilerleyen zamanlarında ‘mobil fotoğrafçılığı’ daha fazla benimsemesini bekleyebiliriz.

MediaTek’in Dimensity 1200 duyurusundan kısa bir süre sonra realme , yakında bir akıllı telefon yonga seti getireceğini doğruladı. O zamandan beri bu konuda pek konuşmamış olsa da, bu pekala bir sonraki realme Camera amiral gemisi olabilir.

Aynı şeyle ilgili ayrıntılar şu anda kasvetli, ancak realme kamera odaklı bir amiral gemisi başlatacak olursa, 108MP ana kamera, Telefoto Lens ve daha fazlası gibi özellikler bekleyebiliriz. Bunlar sadece bizim tahminimiz, bu yüzden resmi detayları bekleyelim.

realme "Çift platformlu Çift amiral gemisi" stratejisini duyurdu

Realme Hindistan ve Avrupa’nın stratejisi, başkan yardımcısı, realme ve CEO’su hakkında konuşan Madhav Sheth, “Çift platformlu çift amiral gemisi stratejisinin orta ve üst uçta önemli bir pay elde etmemize yardımcı olacağından eminim. marka gelişimimizin bir parçası olarak ürünler segmenti ”.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *