Redmi 10X 4G, Android 11 güncellemesini aldı, Redmi Note 9 sıradaki olabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Redmi 10X 4G, Android 11 güncellemesini aldı, Redmi Note 9 sıradaki olabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Redmi 10X 4G, Android 11 güncellemesini aldı, Redmi Note 9 sıradaki olabilir

Geçen yıl Xiaomi’nin alt markası Redmi , Redmi 10X adlı Çin’e özel bir akıllı telefon serisini piyasaya sürdü. Bu seri, Redmi 10X adlı tek bir 4G modeli içerir. Söz konusu cihaz , Android 10 tabanlı MIUI 11 ile çıkış yaptı . Yakında MIUI 12’ye güncellendi ve şimdi de Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Android 11 redmi 10X 4G için güncelleme ‘Kararlı Beta’ durumuna dönüyor ile yapı numarası V12.0.2.0.RJOCNXM . Diğer bir deyişle, yalnızca Çin’deki belirli kullanıcılar için mevcuttur.

Ancak bu derlemede herhangi bir sorun yoksa güncelleme daha fazla kullanıcıya ulaşmalıdır. Benzer şekilde Redmi Note 9 da yakında bu güncellemeyi alabilir.

Çünkü Redmi 10X 4G , küresel pazarlarda Redmi Note 9 olarak satılıyor. Xiaomi’nin bulunduğu hemen hemen tüm ülkelerde mevcut olduğundan, telefon Global, EEA, Endonezya, Rusya, Türkiye, Hindistan ve Tayvan gibi MIUI’nin birden fazla bölgesel varyantını çalıştırıyor .

Redmi 10X 4G, Android 11 güncellemesini aldı, Redmi Note 9 sıradaki olabilir

Redmi Note 9’un yukarıda belirtilen tüm bu varyantları, önümüzdeki günlerde Android 11 güncellemesini almaya başlayabilir. Bununla birlikte, bu telefon MIUI 12.5 güncellemesine de uygun. Gereğince programa , Xiaomi geç Q2 2021 yılında bu güncellemeyi yayıyoruz başlayabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: