«
redmi

Redmi K20 Pro, Redmi markasının ilk amiral gemisi akıllı telefonu . Cihaz, Android 9.0 Pie tabanlı MIUI 10 ile çıkış yaptı. Bu edilmiş Android 10 güncellendi MIUI 11. Son yıl ardından, ahize da MIUI 12 güncelleme var . Şimdi, Android 11 ile birlikte MIUI 12.5 güncellemesini almaya başladı. Benzer şekilde, Xiaomi de POCO X3 Pro için MIUI 12.5 güncellemesini yayınlıyor .

Redmi K20 Pro MIUI 12.5 güncellemesi şu anda canlı Çin’de yapı numarası ile V12.5.4.0.RFKCNXM Tıpkı Mi 9 gibi bu telefon da bu yeni sistem güncellemesiyle Android 11 alıyor .

Öte yandan, POCO X3 Pro MIUI 12.5 güncellemesi yalnızca Avrupa’da, spesifik olarak EEA varyantında mevcuttur . Güncelleme, V12.5.4.0.RFKCNXM yapı numarasıyla gelir .

Her iki yazılım yapısı da şu anda ‘Kararlı Beta’ aşamasında. Bu, seçilmiş birkaç kullanıcı için gruplar halinde kullanıma sunulduğu anlamına gelir. Erken benimseyenler herhangi bir önemli sorunla karşılaşmazlarsa, güncelleme kademeli olarak tüm kullanıcılara dağıtılacaktır.

 

Redmi K20 Pro, POCO X3 Pro, MIUI 12.5 Güncellemesini Alıyor

 

MIUI 12.5 güncellemesi önümüzdeki haftalarda bu iki akıllı telefonlar diğer bölgesel varyantları için mevcut olmalıdır. Ancak, tam olarak ne zaman alacaklarını kesin olarak söyleyemeyiz.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *