Redmi S2 Ve Redmi 6 Pro, Çin'de MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Redmi S2 Ve Redmi 6 Pro, Çin’de MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Redmi S2 Ve Redmi 6 Pro, Çin'de MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı!

Xiaomi, dünya çapındaki büyük uygun cihaz portföyüne MIUI 12 kararlı güncellemeleri sunuyor. Üst düzey ve orta sınıf akıllı telefonların çoğu bunu aldığından, grup şimdi bütçe telefonlarına yöneldi. Şu anda 2018’den itibaren Redmi S2 ve Redmi 6 Pro güncellemeyi Çin’de almaya başladı.

xiaomi redmi s2 (4)

Hem Redmi S2 hem de Redmi 6 Pro , kutudan Android Oreo tabanlı MIUI 9 ile piyasaya sunuldu. Daha sonra MIUI 10’a, ardından Android Pie ve MIUI 11’e güncellendi. Artık, MIUI 12’yi de almaya başladılar, fakat şimdilik sadece Çin’de.

Redmi S2 ve Redmi 6 Pro için MIUI 12 kararlı güncellemesi, sırasıyla V12.0.4.0.PEFCNXM ve V12.0.1.0.PDICNXM yapı numarasıyla birlikte gelir. Ancak, bu telefonlar LCD panellere sahip olduğu için AOD + gibi tüm özellikleri getirmiyor .

 

Redmi S2 Ve Redmi 6 Pro, Çin'de MIUI 12 Kararlı Güncellemesini Aldı!

Fakat yeni animasyonlar, simgeler, kontrol merkezi, yenilenen ayarlar, ayrıntılı gizlilik kontrolleri, yüzen pencereler, Karanlık Mod 2.0 ve daha fazlası gibi tüm önemli yeni özellikleri gösteriyor.

Bununla birlikte, artık bu cihazın global varyantlarının güncellemeyi çok yakında almasını düşünüyoruz. Farkında olmayanlar için Redmi S2, Redmi Y2 (Hindistan) olarak da bilinirken, Redmi 6 Pro belirli bölgelerde Mi A2 Lite olarak da mevcuttu fakat bu ürün Android One programının bir parçası olduğu için MIUI 12 güncellemesini almayacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: