«
indir

Huawei , bir süredir katlanabilir akıllı telefon sahnesinde kayboldu ancak Çinli dev, bu ayın sonlarında yeni bir model yayınlayacak . Şimdi, Mate X2 olarak piyasaya sürülecek yaklaşan katlanabilir telefona erken bir bakış sağlayan bir render ortaya çıktı .

Weibo’da Digital Chat Station tarafından yayınlanan render, cihazı katlanmış ve açılmış durumda gösterir. İlkinde telefon , çift öne bakan kamera için hap şeklinde bir delikli Xperia 1 II’ye benziyor . Bu tasarıma göre en boy oranı 21: 9 olmalıdır. Sızdıran kişiye göre, öne bakan kameralardan biri 16MP sensör.

Katlanmamış durumda, Mate X2 tam ekran bir tasarıma sahiptir. Sırasıyla Samsung Galaxy Fold ve Galaxy Z Fold 2’de olduğu gibi bir kamera için çentik ya da delik yok .

Render bize Huawei Mate X2'ye erken bir bakış sunuyor

Mate X2, öncekilere kıyasla yeni bir tasarıma bürünüyor. Yaklaşan, dışa doğru kıvrımlı selefinden farklı olarak içe doğru kıvrılır. Katlandığında harici ekran ve açıldığında ana ekran olarak ikiye katlanan tek bir ekran paneli yerine, Mate X2 iki farklı ekran paneline sahiptir.

İçeri katlanan tasarıma geçiş, Mate X2’nin Mate X ve Mate X’lerde olduğu gibi hem katlanmış hem de katlanmış durumlar için aynı kameraları kullanamayacağı anlamına gelir . Bu yüzden Mate X2’nin dış ekranındaki çift öne bakan kameraların yanı sıra arka kameralara sahip olmalıyız.

Yeni katlanabilirin 22 Şubat’ta Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Kirin 9000 işlemci ile gelmesini bekliyoruz . Henüz küresel bir sürüm hakkında bilgi yok, ancak bu olursa miktarlar sınırlı olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *