«
RIPPLE

Kripto para birimleri gün geçtikçe büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Günden güne herkesin ilgi odağına haline gelen sanal para birimleri, her saniye değişen piyasa değerleri ile de dikkat çekiyor. Bu duruma örnek olarak büyüme aşamasında olan kripto para birimi Ripple, son 24 saatte rekor kırdı. Altcoin olarak piyasada tanınan sanal para birimi, 24 saat içerisinde yüzde 50’den fazla değer kazanarak Twitter‘da gündeme girdi.

.

Ripple Yüzde 50’den Fazla Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

.

Ripple, Hızla Değerine Değer Katıyor

.

Kripto para kavramı, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle sanal para edinmenin gün geçtike kolaylaşması bu durumu tetikleyen en iyi etken konumunda.

.

Ripple Yüzde 50’den Fazla Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

.

Birçok para biriminin yer aldığı kripto pazarının en ilgi çeken coinleri arasında yer alan Ripple, Bitcoin’den sonra adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Piyasada altcoin olarak isimlendirilen sanal para birimi, gün içerisinde yaptığı rekor bir sıçrama ile ilgi odağı oldu.

.

Değeri yüzde 50‘den fazla artış gösteren Ripple, son 24 saatte değerini 3 TL bandından 5 lira seviyelerine taşımayı başaran sanal birimi, akşam saatlerine doğru düşüşe geçti.

.

Kripto para birimi Ripple, saat 17 civarında 3.5 TL‘den işlem görüyor. Sanal paranın ilerleyen saatlerde ne durumda olacağı ise halen belirsiz.

.

Ripple hakkında bazı Tweetler…

.

.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *