«
VPN

Google Fi projesiyle birlikte kullanıcılarına VPN hizmeti sunan Google, hizmetini daha geniş kitlelere sunmak için son hazırlıklarını yapıyor. Artık Google One kullanıcıları da VPN hizmetinden yararlanabilecek.

.

Google One Kullanıcıları İçin VPN Hizmeti

Resmen Duyuruldu!

.

Hizmet alanını geliştirmek isteyen Google, milyonlarca kullanıcısının VPN hizmetinden yararlanabilmesi için çalışmalarını son hız sürdürüyor. İlk olarak Google Fi projesinde gördüğümüz VPN hizmeti artık Google One kullanıcıları için de yayına alındı.

.

VPN .

Dünya üzerinde birçok şirket hali hazırda VPN hizmeti sunuyor. Ancak Google’ın en büyük avantajlarından biri aylık 9.99 dolar olan Google One paketi kullanıcılarına ücretsiz olarak sunması.

.

Şirket şimdilik bu hizmeti sadece ABD kullanıcıları için sunacağını açıkladı. Sunulan VPN hizmeti yakın zamanda Android kullanıcıları için aktif olacak. Yüksek hız ve güvenlik sunduğunu belirten Google, kullanıcıların interneti nasıl daha güvenli kullanacağını açıkladığı canlı oturumlar da düzenleyeceklerini duyurdu.

.

VPN

.

Ayrıca VPN erişiminin herhangi bir ekstra ücret ödemeden 5 kişiye kadar aile üyeleriyle paylaşılabileceğini belirten firma, birkaç ay içerisinde VPN hizmetinin iOS, Windows ve Mac cihazları da destekleyeceğini açıkladı.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *