«
samsung-galaxy-a51

Samsung , Kasım ayı sonlarında Galaxy A02s ve Galaxy A12’yi tanıttı . 2020’nin sonunda duyurulmasına rağmen bu telefonlar, Android 10 tabanlı One UI Core 2.x ile çıkış yaptı. Şimdi, piyasaya sürülmelerinden aylar sonra, bu ikili nihayet Android 11 güncellemesini alıyor.

Samsung Galaxy A02s ve Galaxy A12 için Android 11 güncellemesi One UI Core 3.1 olarak geliyor. İlginç bir şekilde, güncelleme şu anda her iki telefon için de aynı bölgede yayında.

Samsung Galaxy A02s ve Galaxy A12, Android 11 Güncellemesini Aldı

Galaxy A02s ve Galaxy A12 Android 11 güncelleme yazılımı sürümü ile Rusya’da şu anda canlı A025FXXU2BUDC ve A125FXXU1BUE3 sırasıyla. Yeni yazılım yapısı, yeni özellikler ve görsel değişiklikler getirmenin yanı sıra güvenlik yaması seviyesini de yükseltiyor.

Ancak, iki telefonda One UI Core 3.1 güncellemesiyle birlikte gelen güvenlik yamaları farklıdır. Galaxy A02s, Nisan 2021 güvenlik yamalarını alırken, Galaxy A12 en son Mayıs 2021 güvenlik yamalarını alıyor.

Her iki durumda da, bu ikili için yeni sistem güncellemesi toplu olarak itiliyor. Bu nedenle, Rusya’daki her birime ve diğer pazarlara ulaşmak biraz zaman alabilir. Bu cihazların kullanıcıları, birimlerinin güncellemeyi alıp almadığını kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve kur seçeneğine gidebilir .

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *