«
samsung-logo-240114

Ağustos ayından bu yana söylenti değirmeni, yaklaşmakta olan Galaxy A12 akıllı telefon hakkında bilgi sızdırıyor. Tüm son sızıntılar, bir 4G cihaz olacağını gösteriyor. Fakat Samsung’un cihazın 5G versiyonunu da hazırladığı görülüyor . SlashLeaks , tasarımını ortaya çıkarmak için yaklaşmakta olan Galaxy A12 5G’nin kasa görsellerini listeledi. Arka tasarımı, Galaxy A42 5G’yi benzetilen yaklaşan Galaxy M12’ye benzer .

Galaxy A12 5G kasa görselleri, arka tasarımının Galaxy M12 ile benzer olacağını fark ediyoruz . M12’nin bu haftanın başlarında popüler tahminci Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan 3D CAD renderları , çift tonlu bir arka tasarıma sahip olacağını ortaya çıkardı Galaxy A12 5G kasası, çift tonlu bir arka kabuğa sahip olmadığını ortaya koyuyor, fakat M12’nin daha meraklı bir versiyonu gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A12 5G kılıf görselleri

A12’nin arka panelinin sol üst köşesinde kare şeklinde bir kamera modülü görülebilir. Kamera muhafazası, arkaya bakan üç kamera ile donatılabileceğini gösteriyor. Kamera biriminin altında bir LED flaş ışığıda bulunmkatdır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *