«
indir (10)

Samsung, bu ayın başlarında Galaxy S10 serisi için Android 11 güncellemesine dayanan One UI 3.0’ın piyasaya sürülmesine başladı . Isınma ve kamera sorunları raporlarının ortasında, şirket geçen hafta aniden durdurdu . Bugün, bir Sammobile raporuna göre güncellemeyi tekrar başlattı.

İsviçre’deki Samsung Galaxy S10 , S10 + kullanıcıları , OTA (Over-The-Air) aracılığıyla G975FXXU9EUA4 ürün yazılımı sürümüyle güncellemeyi alıyor . Bu en son ürün yazılımı, şirketin buggy bir ürün yazılımı sunumundaki fişi çekmesinden birkaç gün sonra gelir. Görünüşe göre, ilk Android 11 sunumunu deneyen kullanıcılar , Aşırı Isınma ve Kamera Bulanıklığı gibi sorunlarla karşı karşıyaydı.

Samsung, Galaxy S10 cihazları için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini yeniden başlattı

Bununla birlikte, Samsung güncellemeyi Avrupa’da yeniden başlattığı için tüm eksiklikleri çözmüş görünüyor. İsviçre’de yaşayan biriyseniz, Ayarlar-> Yazılım Güncelleme-> İndir ve kur’a giderek yeni aygıt yazılımını deneyin. Yeni olanlar için güncelleme, cihazınızı en son Android 11’e yükseltecektir.

Ek olarak, One UI’yi 3.0’a yükseltir. Bu arada Samsung, Galaxy S21 lansmanıyla zaten One UI 3.1’e geçti . Orada söylentiler (yukarı 2019) diğer eski amiral birlikte Galaxy S10 serisi, kesin yeni kullanıcı arayüzü alacak.

Samsung, Galaxy S10 cihazları için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini yeniden başlattı

Her neyse, bu güncellemeyle, Android 11’in sohbet balonları (konuşmalar), medya kontrolleri, gelişmiş izin yönetimi ve organize bildirimler gibi özelliklerini bekleyebilirsiniz . Ayrıca, One UI 3.0 özelliklerinin tadını da alabilirsiniz .

Güncellemenin önümüzdeki günlerde diğer bölgelere de yayılacağı kesin. Yeni güncellemeyle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, her zaman Samsung topluluk forumlarında veya aşağıdaki yorumlarda bildirimde bulunabilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

BİZİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *