«
images (3)

Dün Galaxy A5x ve A7x akıllı telefonlarının 2021 sürümlerini piyasaya süren Samsung, selefleri için yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı. Galaxy A51 5G ve A71 5G şimdi One UI 3.1 (Android 11) güncellemesini alıyor.

Bu cihazların Verizon versiyonu zaten o notu Do alınan Android 11 geçen ay One UI 3.0 güncellemeleri tabanlı. Ancak diğer bölgelerde başlatılmamıştı. Bugün, şirket Kore’de Galaxy A51 5G için A516NKSU3CUC4 ve Galaxy A71 5G için A716SKSU3CUC4 sürümleriyle aygıt yazılımı güncellemeleri sunuyor .

Beta’nın bu sonu ve kararlılığın piyasaya sürülmesi, Kore’nin Samsung topluluk forumlarında onaylandı ve ardından, One UI 3.1’in gelişini onaylayan kullanıcıların ekran görüntüleri izledi.

Samsung Galaxy A51 5G ve A71 5G, One UI 3.1 (Android 11) güncellemesini alıyor

Galaxy S21 ile birlikte bir UI 3.1 tanıtıldı ve yenilenmiş UI, Özel Paylaşım, Görüntüler üzerinde GPS konum verilerini kaldırma, daha fazla Kilit ekranı widget’ı, Arka Plan Video Araması, geliştirilmiş stok uygulamaları ve daha fazlası gibi bir dizi özellik getiriyor.

Bununla birlikte , ABD’den farklı olarak Galaxy A51 5G ve Galaxy A71 5G , One UI 3.1’i doğrudan Kore’de aldı. Dolayısıyla diğer bölgeler için de aynısını bekleyebilirsiniz. Mart 2021 güvenlik yamasını içeren güncellemenin herkes için yansıması birkaç gün sürebilir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Bununla birlikte, Kore’de yaşayan biriyseniz, Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve yükle seçeneğine giderek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz ABD’ye gelince, cihazların yakın zamanda artımlı One UI 3.1’i almasını bekleyin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *