«
samsung-galaxy-a51

Samsung, eski cihazları en yeni One UI 3.0 ile güncelleme vaadini yerine getiriyor . Şirket, OTA’yı sağa sola ve merkezden Galaxy M, A, S, Note serisi cihazlara yayıyor. Son zamanlarda, Galaxy F41 ve M21 de One UI Core 3.0 güncellemesini aldı . Bugün, başka bir A serisi cihaz, One UI 3.0’ı alıyor, bu sefer Galaxy A51.

Bir Sammobile raporuna göre, Samsung Galaxy A51, Rusya’da ürün yazılımı sürümü A515FXXU4DUB1  ile bir güncelleme alıyor . Bu güncelleme, Android 11 tabanlı One UI 3.0’ı ve en son güvenlik yamasını bir araya getiriyor. Hatırlamak gerekirse, Galaxy A51’in başlangıçta yalnızca Mart 2021’e kadar alması planlanmıştı .

Yukarıda belirtildiği gibi, Samsung silahı atladı ve Şubat 2021 güvenlik yamasına sahip olan güncellemeyi daha hızlı getirdi. Android 11 özelliklerine gelince , yeni sohbet balonlarına (konuşmalar), medya kontrollerine, gelişmiş izin yönetimine ve organize bildirimlere şahit olabilirsiniz.

Samsung Galaxy A51, One UI 3.0 (Android 11) güncellemesini alıyor

Samsung’un en son kullanıcı arayüzü One UI 3.1 olmasına rağmen, One UI 3.0 , önceki One UI 2.5’e göre oldukça fazla yükseltme getiriyor . Bunlardan bazıları, kullanıcı arayüzü ve simgeler, Karanlık Mod, Dijital Sağlık ve ebeveyn kontrolleri ve daha fazla AOD saat stili vb. İyileştirmelerdir.

Samsung şimdiye kadar Galaxy S20 , Note 20 , Note 10 , S10 serisi gibi modelleri ve Galaxy M31 , M21, F41 ve daha fazlası gibi bütçe cihazlarını güncelledi . Liste daha da büyüyecek. Bundan bahsetmişken, önümüzdeki günlerde Galaxy A51’in ufku genişleyecek, bu yüzden üniteniz henüz almadıysa panik yapmayın.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *