«
indir (2)

Motorola, dünya çapında Moto G serisi akıllı telefonlarıyla tanınır. Serideki ilk model, basitçe Moto G olarak adlandırılır ve şirketin Google altındayken 2013 sonlarında tanıtıldı . Yedi yıldan fazla bir süre sonra, seri şimdi onuncu nesline ulaştı. Bu nedenle, bir rapora göre, Lenovo’nun sahibi olduğu şirket, Moto G serisinin markalamasında değişiklikler yaptı.

Geçen ay Motorola , ABD için bazı Moto G akıllı telefonları piyasaya sürdü . Ancak bu telefonların adlarında ‘2021’ yazıyor. Bununla birlikte, TechnikNews’e göre yaklaşan modellerde farklı bir marka türü olacak .

Farkında olmayanlar için Motorola’nın çok yakında üç yeni Moto G cep telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu cihazların kod adları Capri, Capri Plus ve Nio’dur. 

Gelecek Motorola Moto G serisi telefonlar yeni markalara sahip olacak

Bu üç modelden son model (Nio) Çin’de Motorola Edge S adıyla Çin’de satışa sunuldu . Göre Evan Blass ( @evleaks ), bu çok aynı telefon bazı pazarlarda Moto G100 önemli günü olacak. Bu nedenle, Motorola’nın Aralık ayında Qualcomm Snapdragon 800 serisi yonga setiyle gelmesi için alay ettiği Moto G akıllı telefon olmalı .

Ayrıca, NBTC sertifikası , Capri Plus’ın belirli pazarlarda Moto G30 olarak piyasaya çıkacağını ortaya çıkardı. Benzer şekilde, TechnikNews ve Adam Conway’e göre , kod adı Capri olan cihaz, bazı bölgelerde Moto G10 ve Hindistan’da Moto G10 Power olarak pazarlanacak.

Ek olarak, kod adı Java olan başka bir telefon daha olacak. 4GB RAM ve 64GB dahili depolamaya sahip Moto G20 olarak resmiyet kazanması bekleniyor. Son olarak, Ibiza veya Denver adındaki model Moto G40 olarak piyasaya sürülecek.

Diğer bir deyişle, Motorola’nın yaklaşmakta olan Moto G cihazları, tıpkı Samsung gibi çift haneli markaya sahip olacak. Unutmuş olmanız durumunda, Güney Koreli teknoloji devi bu markayı sadece 2018’den beri kullanıyor.

Motorola Moto G Serisi Markalaşma 2021

  • Motorola Capri – Moto G10, Moto G10 Gücü
  • Motorola Capri Plus – Moto G30
  • Motorola Nio – Moto G100
  • Motorola Java – Moto G20
  • Motorola Ibiza / Denver – Moto G40

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *