«
0x0-1616048735384

Dün, Samsung , şirketin 2021’deki ikinci Paketlenmemiş etkinliğinde Galaxy A52 ve Galaxy A72 orta sınıf akıllı telefonlarını piyasaya sürdü . Bu telefonların her ikisi de 25W hızlı şarjı destekliyor. Ancak bunlardan biri 15W şarj cihazıyla birlikte gelir.

Yeni tanıtılan Galaxy A52 , 25W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh pil ile destekleniyor. Karşılaştırma için, geçen yılki Galaxy A51’in biraz daha küçük 4.000mAh bataryası var ve 15W hızlı şarjla sınırlandırılmış durumda.

Ancak ne yazık ki, tıpkı eski Galaxy A51 gibi, yepyeni Galaxy A52 de popüler bir Samsung 15W Adaptif Hızlı Şarj adaptörüyle birlikte geliyor. Dolayısıyla, kullanıcılar telefonun maksimum şarj potansiyelinden yararlanmak istiyorlarsa, 25W şarj cihazını ayrıca satın almaları gerekecek.

Samsung Galaxy A52, 25W hızlı şarjı desteklemesine rağmen 15W şarj cihazıyla birlikte gelir

Öte yandan, daha pahalı olan Galaxy A72 , bunun yerine 25W şarj cihazıyla birlikte geliyor. Bu nedenle, bu akıllı telefonun alıcılarının hızlı bir şarj cihazına yatırım yapma konusunda endişelenmesine gerek yok.

Bununla birlikte, Samsung, şirketin amiral gemisi Galaxy S21 serisinin aksine, en azından bu telefonları bir şarj cihazıyla gönderiyor .

Her neyse, Galaxy A52, Çinli OEM’lerin cihazlarıyla karşılaştırıldığında fiyat açısından etkileyici olmayan özelliklere sahip olmasına rağmen, başka önemli özellikler de sunuyor. Örneğin, muhtemelen IP67 sertifikası, üç Android güncellemesi ve dört yıllık güvenlik güncellemesi ile gelen segmentteki tek telefon .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *