«
download

Samsung’un Temmuz ayı sonlarında veya Ağustos başlarında bir Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold3 , Galaxy Z Flip3 ve Galaxy S21 FE’yi piyasaya sürdüğü bildiriliyor . Şirketin bu konferansta Galaxy Buds2’yi de duyurması bekleniyor. Bu kablosuz kulaklıklar artık FCC tarafından onaylanmıştır.

Geçen aydan beri Samsung Galaxy Buds2 hakkında bir şeyler duyuyoruz . Bazı özellikleri zaten sızıntılarla ortaya çıktı. Şimdi, FCC sayesinde @simransingh931 aracılığıyla ), sonunda bu gerçek anlamda kablosuz kulaklıkların canlı görüntülerini nihayet görebiliyoruz.

Fotoğraflar ürünü siyah renkte göstermektedir. Bununla birlikte, kulaklıkların beyaz, mor ve yeşil olmak üzere üç renkte daha gelmesi bekleniyor .

Tasarım söz konusu olduğunda, belirtilen ilk raporda olduğu gibi, Galaxy Buds2 (SM-R177), Galaxy Buds+ ile aynı olacak. Ancak şarj durumu, daha yeni Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live’a benzer olacak.

Son olarak, FCC’ye göre, tomurcukların her biri 120 mAh pil ile gelirken, şarj kutusu 500 mAh pil barındıracak.

Önceki raporlara göre, ‘berry’ kod adlı Galaxy Buds2, ANC (Aktif Gürültü Önleme) özelliğine sahip olmayacak . Bu kulaklıkların piyasadaki diğer 100 doların altındaki gerçek kablosuz kulaklıklarla rekabet ettiği söyleniyor.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *