«
images

Vivo’nun Vivo S9 5G akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Selefi Vivo S7 5G gibi , selfie merkezli bir telefon olacak. Çin’den bir ihbarcı ( üzerinden ) Vivo S9’un 6 Mart’ta resmiyet kazanabileceğini iddia etti. Sızıntı yapan kişi akıllı telefonun temel özelliklerini de paylaştı.

Tahminlere göre Vivo S9 5G 6 Mart’ta piyasaya sürülecek. Sızıntı, cihazın 6,4 inç çentikli bir ekrana sahip olacağını ve 44 megapiksel ultra geniş çift selfie kamera ile gelebileceğini iddia ediyor. Dolayısıyla, Vivo S9 5G’nin Vivo S7 5G’de bulunan geniş çentikli aynı 6.44 inç AMOLED ekranı miras alabileceği anlaşılıyor.

Sızıntı, Vivo S9 5G’nin dünyanın ilk Dimensity 1100 SoC destekli telefonu olarak piyasaya çıkacağını iddia ediyor. Bu bize Google Play Console’da görünen Vivo V2072A telefonunu hatırlatıyor . Dimensity 1100 yongası ve geniş bir çentikli ekran ile görüldü. Dolayısıyla V2072A model numarasının Vivo S9 5G akıllı telefona ait olabileceği görülüyor.

Vivo S9 lansman tarihi 6 Mart olabilir; Dimensity 1100 yonga seti, 44MP çift selfie kamera bekleniyor

Vivo V2072A Google Play Console listesi, 12 GB RAM ve Android 11 işletim sistemine sahip olduğunu ortaya çıkardı. Önceki modelde olduğu gibi, cihaz 256 GB’a kadar depolama alanıyla gelebilir. Akıllı telefonun diğer özellikleri şu anda gizli.

İlgili haberlerde, Vivo’nun yakında Vivo S7t 5G adında bir S serisi telefonu piyasaya sürmesi muhtemel . Snapdragon 765G ile çalışan Vivo S7 5G ile aynı özelliklere sahip olduğu söyleniyor . Bununla birlikte, Dimensity 820 SoC’nin varlığının Vivo S7t 5G’deki en büyük fark olduğu söyleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *