«
indir

Samsung, bu yıl için birinci sınıf akıllı telefonları piyasaya sundu ve şu anda Güney Koreli dev, tahminimizce Samsung Galaxy S21 olarak isimlendirilecek olan yeni nesil Galaxy S serisi akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Galaxy S21 serisi bir süredir sızdırıyor ve her geçen gün daha fazla bilgi almaya devam ediyoruz. Son sızıntıda, telefonun birincil kamera sensörü ve hızlı şarj özellikleri hakkında bazı bilgiler edindik.

Yeni rapor başına Samsung Galaxy S21 Ultra adından da anlaşılacağı gibi, geçen yıl başlatılan HM1 sensörüne daha başarılı olduğunu Penta-kamerada şirketin kendi Samsung HM2 108 megapiksel birincil kamera ile gelecek. 

Telefonun 240 fps’de 1080p kayıt, 120 fps’de 4K kayıt ve 30 fps’de 8K kayıt desteğine sahip olacağı da belirtiliyor. Rapor, telefonun 1440p’nin 120Hz veya 144Hz yenileme hızıyla görüntüleneceğini eklemeye devam ediyor.

Rapor, Galaxy S21 Ultra’nın 5.000 mAh batarya ile güçlendirileceğini ve şirketin halihazırda üzerinde çalıştığı 65W hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini de ekliyor . Daha önce telefonun 60W şarj desteğine sahip olabileceği bildiriliyordu. Son zamanlarda, Samsung’un Çin merkezli Amperex Technology Limited (ATL) ‘den pil tedarik edeceği ifade edildi.

Samsung Galaxy S21 Ultra Büyük Bir Ekrana Sahip Olacak

Şirketin, Snapdragon 875 veya Exynos 2100 yonga seti ile desteklenen serideki üç cihazı piyasaya sürmesi beklenen beklentiler arasında yer alıyor. Samsung Galaxy S21 serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesine  aylar kaldı ve lansman tarihi yaklaştıkça telefonlar hakkında daha fazla detayın çevrimiçi olarak ortaya çıkmasını bekliyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *