Samsung Galaxy Watch 3 Fiyatları İnternet'e Sızdırıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy Watch 3 Fiyatları İnternet’e Sızdırıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Watch 3

Sızdırdığı bilgiler ile adından oldukça söz ettiren ünlü Evan Blass, merakla beklenen Samsung Galaxy Watch 3 fiyatları  hakkında konuştu. Blass, Galaxy Watch 3 ailesi için piyasaya sürüleceği belirtilen modellerden de bahsetti.

.

Samsung Galaxy Watch 3 Fiyatları Son Derece Dikkat Çekti!

.

ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından onay alan bu akıllı saat, ekran büyüklüğü 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki ana model üzerinden pazarlanacak. Blass’a göre 45 mm’lik cihaz için 5 farklı seçenek üretilecek ve bu seçenekler raflardaki yerini alacak.

.

Ünlü Twitter kullanıcısı, Bluetooth teknolojisi ile donatılan siyah renkli modelin siyah titanyum bir kasaya sahip olacağını düşünüyor. Kendisinin diğer iddiası ise Bluetooth ve LTE sürümlerinin siyah veya gümüş renkli bir paslanmaz çelik kasaya ev sahipliği yapacağı yönünde.

.

Samsung Galaxy Watch 3 Fiyatları İnternet'e Sızdırıldı!

.

Siyah rengine sahip olan paslanmaz çelik kasa sadece LTE modellerinde bulunacak. 41 mm’lik modelde ise sadece gümüş veya bronz rengine sahip olan cihazlarda paslanmaz çelik kasa kullanılacak. Evan Blass, bronz renginin altın rengi ile değiştirilebileceğini de belirtti.

.

Buradan da anlaşılacağı üzere bu üç renk seçeneğinden sadece bir tanesi paslanmaz çelik kasa ile üretilecek gibi duruyor. Bahsi geçen renkler, Bluetooth ve LTE altyapısı ile üretilmesi beklenen cihazlar için kullanılacak. Bu bilgilerin henüz Samsung tarafından onaylanmadığının da altını çizmekte fayda var.

.

Galaxy Watch 3

.

Evan Blass, Samsung Galaxy Watch 3 fiyatları konusunda kendisinden emin bir şekilde konuştu. Kendisine göre bu modeller, 400 $ ila 600 $ arasında piyasaya sürülecek.

.

Bu bilgilere göre taban fiyatın 2740 ₺ olduğunu anlıyoruz. Tavan fiyat ise 4111 ₺ olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlara ilgili vergilerin dahil olmadığını belirtelim.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: