«
samsung-logo-240114

Samsung, One UI 3.0 kararlı güncellemesiyle ilgili her son tarihi parktan çıkarıyor. Şirket, Galaxy S20 FE Android 11 güncellemesinde çoktan silahını atladı . Şimdi, katlanabilir cihaz Galaxy Z Flip 5G için de aynısını yapıyor.

Hatırlarsak, Samsung’un Temmuz ayında piyasaya sürdüğü Galaxy Z Flip 5G için zaman çizelgesi, yalnızca önümüzdeki yıl Android 11 güncellemesine dayalı One UI 3.0’ı alacağını öne sürdü . Tam olarak, Avrupa ve Hindistan için One UI 3.0 kararlı güncelleme zaman çizelgesi Ocak 2021’de kullanıma sunuldu.

Samsung Galaxy Z Flip 5G, One UI 3.0 Güncellemesini Almaya Başladı

Ancak, bir Sammobile raporuna göre, cihaz zaten İsviçre’de kararlı güncellemeyi almaya başladı. Buna göre, F707BXXU1CTL6 üretici yazılımı ile güncelleme Galaxy Z Flip 5G kullanıcılarına sunuluyor . Android 11 özelliklerine ek olarak , bu güncelleme Aralık 2020 Güvenlik yamasını da beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Bununla birlikte, belirtildiği gibi, güncelleme şu anda İsviçre ile sınırlı görünüyor. Ancak 2020’de sadece birkaç gün kaldığı için diğer bölgelerde de göründüğünü görmeye başlamalıyız. Her durumda, İsviçre’den biriyseniz, OTA güncellemesini Ayarlar-> Yazılım Güncelleme-> İndir ve Kur’a giderek kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip 5G, One UI 3.0 Güncellemesini Almaya Başladı

Andrid 11’in resmi lansmanından çok önce, Samsung , Ağustos ayında One UI 3.0 beta olduğunu duyurdu . İlk geliştirici derlemesinden sonra, betayı birçok cihaza genişletti. Son zamanlarda, Aralık ayı başlarında Galaxy S20 serisi ile One UI 3.0 kararlı güncellemesini başlattı .

Ve zaten 2020 Note amiral gemilerine genişletildi . Geri dönüyoruz, Bu güncelleme ile Z Flip 5G , kararlı Android 11’e sahip olan ilk katlanabilir hale geldi. Ayrıca, bu güncellemenin yalnızca Snapdragon 865+ SoC ile Z Flip 5G’ye ait olduğunu da belirtmek gerekir . Bu nedenle, Flip 4G LTE varyantının kullanıcılarının biraz beklemesi gerekir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *