«
Ekran Alıntısı

2020 yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen PlayStation 5 hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor. Şimdi de Almanya’da bir mağazanın internet sitesinde 2 TB depolama alanına sahip olan bir PlayStation 5‘in fiyatı ortaya çıktı. 2 TB depolama alanı sunan PS 5, sızan fiyatı şok ediyor. İşte Alman siteside ortaya çıkan PlayStation 5 fiyatı…

.

2 TB’lık PlayStation 5 fiyatı ortaya çıktı!

playstation 5 fiyatı

Sony bugüne kadar PlayStation 5 hakkında yaptığı duyurularda içinde bulunan SSD‘den sıkça bahsetti. Bu noktada 825 GB depolama alanının olacağı da firma tarafından açıklanmıştı. Tabii günümüz oyunlarının yüksek dosya boyutlarını göz önüne aldığımız zaman, 825 GB’lık alanı yetersiz kalacağı bilinen bir gerçek. Bu durumda daha yüksek depolama alanına sahip olan modellerin geleceği ortaya atılan iddialar arasında yerini almıştı.

.

Daha önce Amazon‘da 2 TB’lık PlayStation 5 ortaya çıkmış ve hemen kaldırılmıştı. Şimdi ise bir Alman e-ticaret sitesinde 2TB’lık PS5 ve fiyatı ortaya çıktı.

.

Otto.de isimli sitenin paylaştığı ilana göre 2 TB’lık PS5 gerçekten çok yüksek fiyata sahip olacak. Sitedeki fiyat 974 Euro olarak görünüyor. Bu ücret vergiler olmadan 8.456 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Vergileri de eklediğimiz zaman en az 10.000 lira olacağını söyleyebiliriz.

.

2 TB’lık PS5 fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *