«
indir (5)

Son raporlar, Samsung’un Temmuz ayında katlanabilir ekranlı Galaxy Z Flip2 kapaklı telefonunu duyurabileceğini ortaya çıkardı . Kısa süre önce cihazın SM-F711 model numarasına sahip olduğu ortaya çıktı. Bir ihbarcı tarafından paylaşılan yeni bilgiler, cihazın çift hücreli pilinin SafetyKorea sertifika platformundan onay aldığını ortaya koyuyor.

Tweet’te görülebileceği gibi, 2,300 mAh nominal değere sahip EB-BF711ABY batarya. Pilin görüntüsüne daha yakından bakıldığında, tipik değerinin 2,370 mAh olduğu ortaya çıkıyor. EB-BF712ABY model numarasına sahip diğer pilin nominal boyutu 903mAh kapasitedir. Tipik değeri henüz bilinmemektedir.

EB-BF711ABY ve EB-B712ABY pilleri de sırasıyla Chinas’ın 3C ve DEKRA gibi otoritelerinden sertifikalar almıştır. Gemide iki batarya bulunan Galaxy Z Flip2’nin toplam 3.300mAh kapasite sunması bekleniyor. Dolayısıyla, Galaxy Z Flip2’nin pil kapasitesinin önceki modelle neredeyse aynı olabileceği görülüyor.

Samsung Galaxy Z Flip2 pil kapasitesi birden fazla sertifika ile ortaya çıktı

Geçmiş raporlar, Galaxy Z Flip2’nin ince çerçeveli 6,9 inç delikli bir ekrana sahip olacağını ortaya koydu . 120 Hz yenileme hızına kadar destek taşıyabilir. Z Flip2’nin amiral gemisi bir yonga setine sahip olmayacağına dair spekülasyonlar yaygındır .

Galaxy Z Flip2’nin gelişmiş bir UTG ile gelmesi ve daha iyi dayanıklılık sunması bekleniyor. 128GB ve 256GB depolama seçenekleri ve açık mor, yeşil, siyah ve bej gibi renkli sürümlerde gelebilir . One UI 3.5 tabanlı Android 11 OS ile önceden yüklenmiş olarak gelecektir .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *