«
samsung-galaxy-fold-54[1]

Samsung, ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Fold’u ilk piyasaya sürdüğünde, şirketin ekranla ilgili sorunları öğrendikten sonra üniteleri geri çağırması ve lansmanı ertelemesi gerekiyordu. Şirket bazı değişiklikler yaptı ve cihazı yeniden başlattı.

Daha sonra Güney Koreli dev Galaxy Z Fold 2’yi piyasaya sürdüğünde, mekanizmayı daha da geliştirdi ve yerleşik ekran koruyucusu, kullanıcıların yanlışlıkla çıkarmaması için çerçevelerin içine sıkıştırıldı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Kullanıcıları Ekran Koruyucusunun Köpürmesinden Şikayet Ediyor

Şirket, ekranın üst kısmında, isterlerse kullanıcılar tarafından çıkarılabilen ekstra koruyucu bir katman sunuyor. Ancak birçok kullanıcı, şirketin güvenli bir şekilde kaldırılması için Samsung Mağazasını ziyaret etmeyi önerdiği göz önüne alındığında, bunu korumaya karar verdi .

Ancak şimdi, Galaxy Z Fold 2’nin bazı kullanıcıları Reddit ve diğer forumlarda ( SamMobile aracılığıyla ) katlanabilir akıllı telefonun kıvrımın etrafında köpüren koruyucu katmanından şikayet ediyor . Bu sorunun arkasındaki neden bilinmemekle birlikte, sorunun muhtemelen katlama / açma mekanizmasıyla ilgili olduğunu varsaymak güvenlidir.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Kullanıcıları Ekran Koruyucusunun Köpürmesinden Şikayet Ediyor

Kabarcıklanma etkisi için, havanın ekran ile koruyucu katman arasında bir yerden sızması için bir boşluk olması gerekir. Çok sayıda katlama ve açma eyleminin, havanın geçmesine izin veren bir boşluğa yol açması mümkündür.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *