«
samsung-galaxy-a01-core-ozellikleri-ortaya-cikti-2

Samsung’un Galaxy M12’nin lansmanı üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Arka kabuğun canlı çekim telefonun son ay ortaya çıkmıştı. Daha sonra Galaxy M12’nin ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran CAD görüntüleri geldi. Telefon ayrıca Bluetooth SIG, Wi-Fi Alliance ve Bureau of Indian Standards (BIS) gibi sertifika platformlarında da görüldü. Galaxy M12 bugün SM-M127F model numarasıyla Geekbench kıyaslama platformunda  aracılığıyla  göründü.

Geekbench 5’te, Galaxy M12 tek çekirdekli testte 178 ve çok çekirdekli testte 1025 puan aldı. Akıllı telefon, Exynos 850 yonga seti ve 3 GB RAM ile besleniyor. El cihazı Android 11 OS ile yüklenmiştir.

Samsung Galaxy M12

İken BIS listeleme herhangi bir gözlük saptanmadı, bu Galaxy M12 yakın gelecekte Hindistan’da piyasaya süreceğini iyi ipucu olarak görev yaptı. Wi-Fi Alliance ve Bluetooth SIG listeleri 2.4GHz Wi-Fi, Android 11 OS ve Bluetooth 5.0 desteği ortaya çıkardı. Telefonun bazı bölgelerde Galaxy F12 olarak yeniden markalanma ihtimali var.

CAD ortaya Galaxy M12 hale bir Infinity-V çentik ekran spor olacak söyledi. 6.5 inçlik bir LCD panel ile donatılmış olduğu söyleniyor. El cihazı 163.9 x 75.9 x 8.9mm ölçülerindedir. Telefonun arka tarafında kare şeklinde bir modül halinde düzenlenmiş dört kamera bulunuyor.

Galaxy M12

Görüntüler ayrıca Galaxy M12’nin yana bakan bir parmak izi sensörüne sahip olduğunu da gösteriyor. Akıllı telefonun alt kenarına bir hoparlör, bir USB-C bağlantı noktası ve 3,5 mm ses jakı yerleştirilmiştir. M12’nin bu yılın sonundan önce resmi olup olmayacağı henüz belli değil.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *