Samsung Galaxy Z Fold2 için bir UI 3.1 güncellemesi yeni deneyimler getiriyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy Z Fold2 için bir UI 3.1 güncellemesi yeni deneyimler getiriyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy Z Fold2 için bir UI 3.1 güncellemesi yeni deneyimler getiriyor

Samsung, One UI 3.1’in tanıtımıyla Galaxy Z Fold2 akıllı telefonu için yeni deneyimleri ve etkileşimleri duyurdu. Geçen Aralık ayından bu yana, akıllı telefon sahipleri cihazda Android 11 ile One UI 3’ün tadını çıkarıyor. Cihaz üreticisi, One UI 3.1’in piyasaya sürülmesinin ardından, katlanabilir cihazdaki kullanıcı deneyiminin daha iyi hale geleceğini söylüyor.

Kullanıcılar artık Galaxy Z Fold2’de daha verimli bir şekilde çoklu görev yapabilirler. Güncelleme , cihazdaki günlük etkileşimleri basitleştirir ve kullanıcı arayüzü daha doğal bir görsel deneyim sağlar. Güncellemedeki önemli değişiklikler arasında, kullanıcıların yeni bir Son Çağrılar sekmesini kullanarak ana ekranda önceden açılmış üç adede kadar Çok Etkin Pencereye anında geri dönme yeteneği var. Kullanıcılar ayrıca Son Çağrılar sekmesini kullanarak iki Multi-Active Windows’u doğrudan ana ekrandan Kapak Ekranına getirebilirler.

Samsung Galaxy Z Fold2 için bir UI 3.1 güncellemesi yeni deneyimler getiriyor

Güncelleme ayrıca Multi-Active Window ile uygulamaları açmak için ilgili bildirime uzun bir basma, sürükleme ve bırakma yoluyla doğrudan Hızlı Paneldeki bildirimlerden Multi-Active Windows’un başlatılmasına izin verir. Bu, kullanıcıların bir belgeye bakarken acil bir mesajı yanıtlamasına olanak tanıyan bir işlevdir. One UI 3.1 güncellemesi aynı zamanda akıllı telefondaki günlük etkileşimleri daha kolay ve daha hızlı hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Kullanıcıların, ayarlarda “Ekranı kapatmak için avuç içi dokunuşu” adlı bir özelliği etkinleştirerek ekranı kapatmak için güç düğmesine erişmesine gerek yoktur. Etkinleştirildiğinde, hem Kapak hem de Ana Ekran, bir avuç içi dokunuşu veya çift dokunuşla beklemeye alınabilir. Kamera uygulamasına yeni esneklik de eklendi. Bu güncellemeyle, Flex modunda çekim yapmak, kontrollerin konumunun rahatlık için ayarlanmasına olanak tanıyor.Samsung, Flex modunda önizleme penceresine Sil ve Paylaş düğmesini de ekledi. Hızlı panel bildirimleri artık kategorilere ayrılmıştır ve kullanıcıların Hızlı Panel’de kaydırarak farklı medya kontrolleri arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Hem Kapakta hem de Ana Ekranda, hava durumu widget’ları senkronize edilir ve nerede görüntülendiğine bakılmaksızın aynı bilgileri sağlar. Flex modundaki video görüşmeleri, kullanıcının ekranın üst yarısını konuştuğu kişinin videosuyla doldurmasına olanak sağlayabilir. Güncellenen Açık ve Koyu temalar, ekran karmaşasını en aza indirmek için dikey bir ses kaydırıcısı ekleyerek akıllı telefonun görsel deneyimine ek derinlik katar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: