«
QUICK SHARE

Samsung, AirDrop alternatifini Windows 10 bilgisayarlara getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Samsung ve Microsoft, başarılı ilişkisini devam ettiriyor.

.

One UI 3.1 güncellemesi, Samsung’un cihazlarını Windows 10 PC‘lerle daha da entegre bir hale getiriyor. Yeni bir rapora göre Samsung, kullandığı hizmetleri Windows ile entegre etmek için planlar üzerinde çalışıyor.

.

Samsung, Quick Share Yakında Windows’ta!

.

Quick Share ile Windows 10’a Dosya Aktarımı Artık Daha Kolay

.

Aggiornamenti Lumia‘ya göre Samsung, Quick Share özelliğini Microsoft Store üzerinden Windows 10 PC’lerde tanıtmaya hazırlanıyor. Bu güncelleme, Bluetooth veya Wi-Fi Direct kullanarak akıllı telefonlar ve Galaxy cihazları arasındaki içerik aktarımın mevcut çalışma şekline benzer bir işlevsellik getirecek.

.

Samsung, Quick Share Yakında Windows’ta!

.

Apple‘ın AirDrop özelliğine alternatif olarak Samsung tarafından geliştirilen Quick Share, kullanıcıların cihazları arasında dosya aktarımı sağlamaları için sunulan en iyi alternatiflerden biri. Bu yüzden, Samsung’un Windows 10 ile böyle bir işbirliği yapması, birçok kullanıcı tarafından zaten bekleniyordu. Raporda ortaya çıkan bilgilere göre bazı kullanıcılar uygulamaya zaten erişmiş durumda.

.

Samsung ile Windows 10’un iş birliğini güçlendiren Quick Share uygulamasının yakında tüm kullanıcılar tarafından Microsoft Store‘da erişilebilir olacağı tahmin ediliyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *