«
samsung-logo-240114

Duvara monte veya bölünmüş ünite klimaya sahip olmanın en büyük dezavantajı, DIY işlerinin ötesinde hantal kurulum yöntemleridir. Eh, Samsung sizin için bir teknisyen bulmanız gerekmeyen bir klima modelini piyasaya sürdüğü için buna bir çözüm düşünüyor gibi görünüyor. Ürün, Samsung Window Fit klima olarak adlandırılmıştır.

Window Fit, kullanıcılara diledikleri herhangi bir odaya istedikleri gibi hareket ettirme gücü sağlayan hareketli bir klimadır. Klima, bir dış ünite ile bir iç üniteyi bir arada birleştirir ve pencereli herhangi bir odaya monte edilebilir. Gereken tek şey, hantal bir kurulum sürecine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak pencereye eklenecek özel bir çerçevedir. Klimanın farklı bir odaya kurulması gerektiğinde veya kullanılmadığında da çerçeveyi çıkarmak kolaydır.

Ek olarak, bu ürün ısı değişim işlemi sırasında oluşan nemi bir fan aracılığıyla doğal olarak buharlaştırır, bu nedenle ayrı bir drenaj borusu takılmasına gerek yoktur.

Samsung Window Fit, mükemmel bir soğutma performansına sahiptir. Sol, sağ, merkez ve salıncak gibi dört yönde değiştirilebilen çift rüzgar kanatları, odanın her köşesine geniş ve eşit bir şekilde güçlü rüzgarlar gönderir.

klima

Ünite, iki silindir dönerken titreşimi ve gürültüyü azaltan ikiz invertöre sahip bir dijital invertör kompresör kullanır. Ayrıca, gürültüyü etkili bir şekilde engellemek için iki tüp kullanılarak soğutucu akışkanın sürtünme gürültüsünü azaltan çift tüplü bir susturucu da vardır. Düşük gürültü modunda kullanıldığında, gürültü 40dB (desibel) seviyesindedir. Bu, cihazın uyuyan sahibini rahatsız etmemesini sağlar.

Samsung klima mavi, bej, gri ve pembe renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Gadget’ın fiyatı Güney Kore’de 849.000 won (~ 764 $). Diğer pazarlara ne zaman gireceği konusunda henüz bir bilgi yok.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *