«
SAMSUNG

Samsung, önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni modeli Galaxy F62 için yeni bilgilerle kendisini ortaya çıkardı. Modelin adı belirtilmese de paylaşılan görselde modelin arka tasarımına yer verildi. Görsel Hindistanlı bir mobil cihaz mağazasının internet sitesi üzerinden yayınlandı. Model için hazırlanan görselde “Tam Hızla” slogan da dikkat çekti.

.

Farklı segmentlerde telefon üretimine devam eden firma, kamera özellikleri dikkat çeken modelleri üretmeye devam ediyor. Yeni model için hazırlanan görselde en çok ilgi çeken detay ise dörtlü kamera kullanımı oldu. Tahmini görseller tabi ki paylaşılmaya başladı.

.

Samsung’dan Galaxy F62 İçin İlk Detay Geldi!

.

Samsung Galaxy F62 Kamera ve Tasarımı

.

Yeni model için hazırlanan görselde, modelin 8 Şubat tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Görselde “Think you are fast enough?” yani “Yeterince hızlı olduğunu mu düşünüyorsun?” şeklinde iddialı bir cümle paylaşılıyor. Yazı kısmında son olarak “But are you as fast as Speedy?” yani “Ama Hızlı kadar hızlı mısın?” cümlesi yazıyor.

.

Samsung’dan Galaxy F62 İçin İlk Detay Geldi!

.

Bu cümlelerle birlikte Samsung Galaxy F62 arka tasarımı kendisini gösteriyor. Siyah renkte olan modelde dört adet arka kamera olduğu görülüyor. Bu dört kamera da kare bir tasarım içine konumlandırılmış. Daha önceden de gelen bilgilerde kare tasarıma sahip kamera kurulumu olacağı tahmin ediliyordu.

.

Samsung’dan Galaxy F62 İçin İlk Detay Geldi!

.

Yine paylaşılan görselde modelin yan tarafında bir güç düğmesi görülüyor. Bu güç düğmesinde de parmak izi okuyucu olabileceği düşünülüyor. Böylelikle modelde ekran altı parmak izi okuyucu bulunmadığı aktarılıyor.

.

8 Şubat tarihinde geleceğini belirttiğimiz modelin özellikleri için 6.7 inç büyüklüğünde AMOLED ekran, Exynos 9825 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bilgisi mevcut. 64 Megapiksel arka kamera, 32 Megapiksel ön kamera ve 7 bin mAh batarya kapasitesi de diğer bilgiler arasında. Modelin, Android 11 tabanlı One UI 3.1 ile kutudan çıkması bekleniyor. Tahmini fiyat olarak ise 25 bin Hindistan rupisi yeni 2 bin 422 TL bilgisi var. Ancak bu değerin Hindistan için geçerli olduğunu belirtmek te fayda var.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *