«
SHAZAM

Shazam uygulamasına iOS 14 için yeni bir güncelleme geldi. Uygulama artık, geçtiğimiz yıl Aralık ayında tanıtılan ve büyük bir arayüz revizyonu olan iOS 14 için daha kullanışlı halde. Bu güncelleme ile birlikte, müzik uygulaması artık iPhone ve iPad için ana ekran widget’larına sahip durumda. Yeni widget’lar kullanıcıların uygulama tarafından tanımlanan en son şarkılara hızlı erişimini sağlıyor.

.

Shazam’a iOS 14 İçin Widget Desteği Geldi!

.

Apple, Shazam’ı Yenilemeye Devam Ediyor

.

App Store‘da yayınlanan iOS için Shazam uygulamasının 14.4 Sürümü, iPhone ve iPad kullanıcıları için üç ana ekran widget’ı ekliyor. Her üç widget, sürüm notlarında da paylaşıldığı gibi, Shazam ile yakın zamanda keşfedilen şarkıları gösteriyor.

.

Shazam’a iOS 14 İçin Widget Desteği Geldi!

.

Ana Ekranınıza Shazam’ın widget‘ını eklediğinizde tek seferde görebileceğiniz şarkı geçmişinize ek olarak, widget’ları istediğiniz tarzda eklemeniz de mümkün. Daha küçük widget sadece Shazam uygulaması aracılığıyla bulunan son şarkıyı gösterirken, orta ve büyük widget’lar keşfedilen dört şarkıyı gösterebilir halde.

.

Ayrıca widget üzerine dokunarak, şarkı hakkında daha fazla ayrıntı içeren, aynı sanatçının diğer şarkılarını, video kliplerini ve Apple Music ile entegrasyonu içeren bir sayfaya gidebilme imkanı da mevcut.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *