«
IQOO-logo

Vivo’nun iQOO markası da gelecek yıl Snapdragon 888 ile güçlendirilmiş bir akıllı telefon piyasaya sürecek. Hatta bu yıl Snapdragon 865 ile güçlendirilmiş dört telefon duyurduğunu düşünürsek, üreticiden birden fazla amiral gemisi telefonu bile alabiliriz. Bir sonraki amiral gemisi iQOO 6 olarak gelmeli ve hangi özellikleri paketleyeceğini bilmek istiyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz.

Çin sızıntısı Dijital Sohbet İstasyonu, Weibo’da bir sonraki iQOO amiral gemisi telefonunun temel ayrıntılarını açıkladı ve bilgilere dayanarak, iQOO 5 Pro’dan çok farklı olmayan bir telefon alıyor olabiliriz .

iQOO 6

Ona göre, telefon düz bir ekran için iQOO 5 Pro’nun kavisli ekranından kurtulacak. Daha fazla üretici kavisli ekranlardan kurtulmak için Samsung’u takip edebileceğinden, bu gelecek yıl sektörde büyüyen bir trend olabilir .

İQOO 6  bunun dışında biraz daha büyük bir pil paketleyecektir. İQOO 5 Pro, 4000mAh pil kapasitesine sahiptir, bu nedenle halefi 4100mAh ile 4500mAh arasında değişen bir kapasiteye sahip olabilir. Tabii ki, 120W hızlı kablolu şarjı da desteklemelidir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *