«
samsung-logo-240114

Ultra Samsung Galaxy S20 dört arka kameralar ile birlikte karşınıza çıkar. Birincil sensör 108MP kameradır ve diğer üçünün arasında bir Uçuş Süresi  kamerasıdır. Galaxy S21 Ultra için Samsung farklı bir yöne gidecek.

14 Ocak’ta piyasaya çıkacağı bildirilen amiral gemisi telefonun  tasarımına erken bir bakış sayesinde dört arka kameraya sahip olacağını zaten öğrenmiştik. Popüler bilgi sızıntısı olan Ice Universe, kurulumda ToF kamerası olmadığını belirtti.

Birkaç gün önce yayınlanan bir tweet’te , Galaxy S21 Ultra’nın bir ISOCELL HM3 sensörüyle geleceğini ifade etti. 108MP kamera 0,8 µm piksel boyutuna sahip olacak ve kurulumda bir lazer odak modülü olacak. Ancak ToF sensörü bulunmayacaktır.

Galaxy S20 Ultra’daki ToF sensörü, f / 1.0 diyafram açıklığına sahip 0.3MP bir sensördür. İşi, portre fotoğrafları çekerken veya canlı odak videoları kaydederken derinlik ayrıntılarına yardım sağlayacak. 

Telefonun hala dört arka kamerası bulunmakta ve 108MP birincil kameranın yanı sıra, ultra geniş açılı bir kamera ve bir periskop telefoto kamera da olacağını biliyoruz. Tahminimiz dördüncü sensörün başka bir telefoto kamera olduğu yönünde.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Cebrail

    Bende Samsung Galaxy s21 i çok merak ediyorum umarım güzel bir fiyat politikası ile 2021 de Türkiye’ye gelir diyelim

  2. Mehmet Köprülü

    Bende Samsung Galaxy s21 i çok merak ediyorum umarım güzel bir fiyat politikası ile 2021 de Türkiye’ye gelir diyelim herkeze tavsiye ederim