«
book235-1280x720

Skywalker: A Family At War adıyla yeni bir Star Wars biyografi tarzı kitap geliyor. Bu kitap yasal bir kanon, resmi kanonik materyal olacak, yani sadece mevcut Star Wars evreninde doğrulanabilir bir şekilde “doğru” olan Star Wars hikayelerini kullanıyor ve genişletiyor. Bu kitap, Lucasfilm, Disney veya başka bir şeyin “Efsaneler” olarak değerlendireceği hiçbir veri veya hikaye içermiyor.

Skywalker: A Family at War, Kristin Baver tarafından yazılmıştır ve “Skywalker destanında ortaya çıkan olayları ekranda ve ayrıca kitaplarda, çizgi romanlarda ve diğer kanonik hikaye anlatımlarında inceleyecek ve ekibin kilit üyelerinin yaşamlarının ayrıntılı bir açıklamasını verecektir. aile seyahatlerinin ve zaferlerinin ortasında. “

Skywalker: Savaşta Bir Aile tüm ayrıntıları tek bir kitapta toplayacak

Buna Rey de dahil olacak. Teknik olarak Skywalker ailesinin geri kalanıyla kan yoluyla ilgili olmasa da, Rey muhtemelen bu kitabın kapsadığı şeylere dahil edilmiştir. StarWars.com’dan: “Üç kuşak boyunca, Skywalker ailesinin üyeleri – ister adıyla doğmuş olsun ister mirası taşımak için seçilmiş olsun – duygularını ve çok uzaktaki galaksideki dış çekişmeyi dengelemekte zorlandı.”

Bu kitapta ayrıca Matt Ferguson’un eseri de olacak. Yaklaşık 22,50 ABD Doları karşılığında ciltli biçimde ön siparişle piyasaya sürüldü ve 6 Nisan 2021 resmi çıkış tarihi var.

Skywalker: Savaşta Bir Aile tüm ayrıntıları tek bir kitapta toplayacak

Bu makale yayınlanmaya hazırlandığında, bu kitap Amazon’daki “Bilim Kurgu ve Fantastik Filmler” kitaplarında 1 Numaralı En Çok Satan kitap oldu. Kitap, orijinal sanat eserlerinin yanı sıra filmler, çizgi romanlar, TV şovları ve daha fazlasından görüntüler içeriyor.

Bunun Lucasfilm ve Disney için Skywalker destanı için bir tür mecazi kitap sonu işlevi görüp görmeyeceğini görmek ilginç olacak. Birkaç yıl sonra geriye dönüp baktığımızda, şirketin şu anda Skywalkers’tan ayrılmaya karar verip vermediğini gerçekten bileceğiz. Favori minik karakterlerimizden biriyle ilişkisi olduğunu bilerek Luke’u geride bırakabilirler mi? Rey’i bir daha asla göremeyecek miyiz?

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *