«
Bill Gates

Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile takipçilerine, Covid-19 aşısı olduğunu açıkladı. Koronavirüsün hayatımıza girmesi ile birlikte en çok konuştuğumuz isimlerin başında gelen iş adamı, aşı paylaşımı ile beraber olumlu mesajlar da vermeyi ihmal etmedi.

.

Bill Gates Bilim İnsanlarına Teşekkürlerini Sundu!

.

Bir yıl önce sağlık, eğitim ve iklim değişikliği gibi olaylara daha fazla zaman ayırmak istediği için kurucusu olduğu Microsoft‘tan istifa eden Bill Gates, ABD’nin Washington eyaletinde yaşamına devam ediyor.

.

Bill Gates

.

Bir virüs ile dünyanın alt üst olacağını geçmişte tahmin eden kurucu iş adamı, koronavirüs aşısı ile ilgili komplo teorilerine maruz kalan önemli isimlerden biriydi. Her halükarda kendisini adadığı toplumsal olaylar ile ilgili çalışmalarına devam eden Gates, 65 yaş önceliğinden yararlanarak Covid-19 aşısını olan kişiler arasına katılmış oldu.

.

Bill Gates, aşı olurken paylaştığı bir görsel eşliğinde, şu mesajı aktardı; 65 yaşında olmanın faydalarından biri de COVID-19 aşısına uygun olmam. Bu hafta ilk dozumu aldım ve harika hissediyorum. Bizi bu noktaya getiren tüm bilim insanlarına, deneme katılımcılarına, düzenleyicilere ve önde gelen sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.” dedi.

.

.
 Bill Gates
.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *