Mobil

Spotify Parti Modu Getirdi

Corona virüsü nedeniyle birçok kişi arkadaş ortamından uzak kaldı. Bazı teknoloji şirketleri bu krizi fırsata çevirmek için yeni özelliklerini duyurmaya başladı. Spotify Grup Oturumu özelliği sayesinde birbirinden uzakta olan kullanıcıların parti verebilmesini sağlayacak.

.

Spotify Grup Oturumu özelliği yayınlandı

.

Uygulamada beğendiğiniz şarkıları başkaları ile paylaşmanıza olanak tanınıyordu. Çalma listesi paylaşımı özelliği sayesinde istediğiniz kişilerle birlikte ortak liste hazırlayabiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Ancak bu işlemler yeni özellikteki gibi anlık etkileşim olanağı tanımıyor.

.

spotify

.

Spotify, yeni özelliği sayesinde birbirinden uzak kullanıcıların parti verebilmesini sağlayacak. Bu özelliği kullanabilmek için parti vermek isteyen kişi oynatma ekranının sol üst kısmında bulunan bağlan menüsüne tıklayarak karşısına çıkan kodu arkadaşları ile paylaşabilecek.

.

spotify

.

Grup Oturumu özelliğinde partiye katılan diğer kullanıcılar oynatma ekranına müdahale edebiliyor. Ayrıca misafir kullanıcılar yeni parça ekleyebiliyor, sıradaki parçayı değiştirebiliyor ve bu işlemleri yaptıktan sonra direkt olarak diğer kullanıcıların ekranlarına yansıyor.

.

Bu özelliği şimdilik ücretli üyelik alan kişiler kullanabiliyor. Gelecekte standart kullanıcılara da bu özelliğin sunulup sunulmayacağı hakkında herhangi bir resmi bilgi yer almıyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Instagram ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: