Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi

Bruce Springsteen ve Barack Obama, Spotify için Renegades: Born in the USA adlı bir podcast özel yayınını başlatmak için bir araya geldi . Podcast, ilk ikisi geçen Pazartesi yayınlanan sekiz bölümden oluşacak. Podcast, Amerika’nın geleceğinden babalığa kadar pek çok konuya değinecek.

Renegades: Born in the USA , Obamas’ın Higher Ground Productions’ın son projesidir ve aynı zamanda birkaç video projesi için Netflix ile de anlaşması vardır. Yeni podcast, biri “Outsiders: An Unlikely Friendship”, diğeri “American Skin: Race in the United States” başlıklı ilk iki bölümünün 22 Şubat’ta düştüğünü gördü.

Spotify

İlk bölüm, Obama ve Bruce Springsteen’in ‘olası olmayan arkadaşlıkları’ hakkında konuşmasını içerirken, ikinci bölüm ırkçılık konusuna değiniyor. Her iki bölüm de, onları okumayı tercih edenler için bölümlerin transkriptlerine bağlantılar içerir.

İlk bölüm mantıklı – Obama ve Springsteen gerçekten de bir podcast için garip bir eşleşme gibi görünüyor. Obama, Bölüm 1’de bunu anlatıyor ve “Bruce ve ben, ikimize de çok şey veren bu ülkeyi anlamaya çalışırken kendi yollarımızda paralel yolculuklarda bulunduk.”

Spotify

Bu, Spotify’ın 2019’da Higher Ground ile yaptığı anlaşmadan çıkan ilk podcast değil. Dinleyiciler önümüzdeki haftalarda serinin sonraki altı bölümünü izleyebilecek – ikinci bir sezonun olup olmayacağı belli değil. dijital ses dosyası.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: