Mobil

Spotify Rakibi Deezer Türkiye’de, Abone Fiyatları Ne Kadar?

Dünya üzerinde birçok popüler müzik yayın platformu mevcut. Bunlar arasından en popülerleri de Spotify, Apple Music, YouTube Music ve Deezer platformlarıdır. Bu uygulamalar arasında pazar payı lideri Spotify olurken, onun ardından Apple Music ve diğerleri geliyor. Ancak bunlardan Deezer, ülkemizde uzun bir süredir yeterli desteği sunmuyordu. Ancak son gelen haberlere göre, Deezer Türkiye faaliyetlerine resmi olarak başlamış durumda.

.

Deezer’ın en iddialı olduğu konu ise, ses kalitesi oluyor.

.

Deezer Türkiye faaliyetlerine yeniden başlıyor

.

Türkiye pazarına yeniden giriş yapan Deezer, ilk etapta Aleyna Tilki, Murat Boz, Hadise, Göksel ve Mustafa Ceceli gibi sanatçıların parçalarını arşivine ekledi. Müzik kütüphanesinde Dünyaca ünlü yıldızları da barındıran Deezer, toplamda 56 milyon parçalık arşive sahip. Türkçe müzik severler için artık DMC, Avrupa Müzik, Son Müzik, Universel Müzik Grubu, Seyhan Müzik, Pasaj Müzik, Poll Production ve GTR gibi birçok şirketin şarkıları da erişilebilir olacak.

.

deezer

.

Deezer, yeni yeteneklere de destek olacak. Deezer Orta Doğu, Kuzey Avrupa ve Türkiye CEO’su Tarek Mounir konuyla ilgili, “Türkçe müzikseverlerin Deezer’ın sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmasını istedik ve uygulamamızı yerelleştirdik. Bunun için de Türkçe içeriği en iyi şekilde derlemeye çalıştık. Global müziklere ulaşmak isteyen Türkiye’deki kullanıcılarımız için de en iyi listeleri hazırladık” cümlelerini açıklamasına ekledi bulundu.

.

Müzik ile eş zamanlı şarkı sözleri, karanlık mod, kullanıcılara özel çalma listeleri ve şarkı yakalayıcı gibi birçok özellikte Deezer ile birlikte sunuluyor.

Deezer için 3 farklı abonelik paketi yer alıyor. En ucuz paket Deezer Premium 17,99 ₺, 6 profil sunan Deezer Family 26,99 ₺ ve 16 bit FLAC kalitesi sunan Deezer HiFi ise 26,99 ₺ olarak belirlenmiş durumda.

.

  deezer

.

Dilerseniz Deezer’a buradan ulaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: