Huawei’den HarmonyOS İçin Kabuk Değiştirme Hamlesi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Huawei’den HarmonyOS İçin Kabuk Değiştirme Hamlesi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei’den HarmonyOS İçin Kabuk Değiştirme Hamlesi!

Huawei’in geliştirdiği yeni işletim sistemi olan HarmonyOS için pek çok gelişme yaşanıyor. Yakın zaman önce neredeyse bütün Huawei imzalı cihazlarda bu işletim sistemine geçileyeceğini aktaran Çin merkezli şirket, yine karşımıza bir gelişme ile çıkıyor. Huawei HarmonyOS için logo değiştiriyor. Huawei HarmonyOS logo için iki farklı versiyon düşünüyor. Birisi küresel versiyonu için bir diğeri ise Çin’deki versiyon için işte yeni logoların görünümü:

.

Huawei HarmonyOS logo değişiyor: İki versiyon var.

.

Çin merkezli şirketlerde gördüğümüz gibi pek çok detay küresel ve Çin için lokal olarak iki farklı şekilde geliştiriliyor. Bunlardan birisi olan Huawei’in işletim sistemi HarmonyOS da iki farklı logo tasarımına sahip olacak. Kabuk değiştirmek isteyen Çin merkezli teknoloji devi, yeni sürüm öncesi hamlesini yapıyor.

.

HarmonyOS 2.0 sürümüne yakında geçiş yapacak bunun yanında yeni logosu da gözüktü. Yeni sürümü için hazırlanan logonun ortaya çıkmasıyla, Huawei işletim sistemi için yeni bir görünüm kazandırıyor.

Huawei HarmonyOS logo-00

Yukarıda da gördüğünüz gibi, sol taraftaki logo küresel versiyon, sağ taraftaki ise Çin’deki versiyonu. Oldukça minimal olan logolar, bu şekilde dikkat çekecek gibi duruyor.

.

ABD’nin ambargosu sebebiyle geliştirilen bu işletim sistemi bilindiği kadarıyla, eylül ayında bir süredir geliştirilen 2.0 sürümüne nihayet geçiş yapacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bizi soldaki logo ilgilendiriyor zira Türkiye’deki Huawei cihazlarda o logo kullanılacak. Yeni logo tasarımı hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: