«
spotify_main_uns-1280x720

Bir zamanlar yalnızca müzik dinleyebileceğiniz bir platform olan Spotify, kendi orijinallerinin ve özel şovlarının nispeten yakın zamanda piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere podcast pazarına büyük bir giriş yaptı. Son birkaç aydır şirketin sesli kitaplarla benzer bir şey yapmayı planladığına dair ipuçları duyduk ve yeni duyurulan bir ortaklık bu fikri pekiştiriyor gibi görünüyor.

Podcast’ler gibi sesli kitaplar, insanlar evden uzaktayken bilgi sahibi olmanın ve eğlenmenin yollarını aradıkça popülaritesinde bir artış gördü. Audible, tartışmasız en büyük sesli kitap kaynağıdır, ancak başka birçok platform da mevcuttur, bunlardan biri Storytel’dir.

Spotify , Storytel ile, kullanıcılarının sesli kitap hesaplarını Spotify uygulamasına bağlamasına olanak tanıyacak yeni bir ortaklık duyurdu . Entegrasyon, Spotify’ın kısa süre önce duyurulan Açık Erişim Platformu ile mümkün hale geldi ve bu yılın ilerleyen günlerinde Storytel kullanıcılarına sunulacak.

Spotify

Storytel 25 ülkede mevcuttur ve büyük bir sesli kitap içeriği kütüphanesine erişim sunar. Bu içerik Storytel platformunda kalacak, unutmayın ki buradaki önemli nokta, iki hesabı birbirine bağlayarak abonelerin Spotify uygulamasındaki bu sesli kitap içeriğine erişebilecek olmasıdır.

Bu, Storytel’i kullanmayanlar için büyük bir anlaşma olmasa da, Spotify’a daha fazla sesli kitap ve sesli kitap platformu getirebilecek potansiyel gelecekteki anlaşmalara işaret ediyor. Ses akışı şirketi, Ocak ayında kamuya açık dokuz sesli kitabın yayınlanmasıyla, sesli kitap içeriğiyle uğraştı .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *